W końcu dowiedzieliśmy się czegoś nowego na temat wyczekiwanego Avatara 2!

lubiegrac newsy filmowe W końcu dowiedzieliśmy się czegoś nowego na temat wyczekiwanego Avatara 2!
W końcu dowiedzieliśmy się czegoś nowego na temat wyczekiwanego Avatara 2!Afel10 | 30 kwietnia 2022, 06:00

Na CinemaConie 2022 został przedpremierowo zaprezentowany pierwszy zwiastun Avatar The Way of Water, bo taki nosi tytuł sequel filmu z 2009 roku.

Pierwszy Avatar z 2009 roku okazał się ogromnym sukcesem, do dzisiaj ten film zarobił najwięcej w box office w historii, uwzględniającej narosłe oczywiście różnice finansowe. Jednak nie tylko aspekt ekonomiczny sprawił, że to ta produkcja jest aż tak  wyjątkowa. Spory w tym udział miała opowiadana historia oraz zastosowana technologia.

Zapoznaj się także z: Pro Gymnast Simulator ma się ukazać w tym roku na Nintendo Switch i Xboxach!

Jakiś czas temu odbył się CienemaCon 2022, na którym został zaprezentowany zwiastun Avatar The Way of Water. Osoby obecne na konwencie już wtedy mogły zobaczyć ten materiał. I co ciekawe, praktycznie nic z niego nie wyglądało w internecie. W sieci oficjalnie powinien on trafić w najbliższym tygodniu. Według opinii ludzi, zwiastun prezentuje się niesamowicie dobrze.

W Avatar The Way of Water historia rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z pierwszego filmu. Jest to opowieść o rodzinie Sully (Jake, Neytiri i ich dzieci); o problemach, które ich trapią, o rzeczach, które robią, by zapewnić sobie bezpieczeństwo, o bitwach, które toczą, by przetrwać, i tragediach, które muszą przeżyć. 

Powracające postacie to między innymi Sigourney Weaver jako doktor Grace Augustine i Stephen Lang jako pułkownik Miles Quaritch. W filmie występuje także kilku nowych aktorów, w tym Vin Diesel i gwiazda Titanica, Kate Winslet.

Avatar The Way of Water ma trafić do kin 16 grudnia 2022 roku. Mniej więcej w tym samym czasie powinna się pojawić nowa gra francuskiego Ubisoftu: Avatar Frontiers of Pandora.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: fot. Avatar Frontiers of Pandora; https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/avatar-2-footage-preview-cinemacon-1235135720/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners