Obsidian ukazuje nowe oblicze obiecującego Avowed! - XGS 2024

lubiegrac news Obsidian ukazuje nowe oblicze obiecującego Avowed! - XGS 2024
Obsidian ukazuje nowe oblicze obiecującego Avowed! - XGS 2024Tamer Adas | 9 czerwca 2024, 20:10

Najmocniej wyczekiwane od Microsoftu Avowed okazało się jedną z gwiazd Xbox Games Showcase 2024. Fani tym razem mogli ujrzeć nieco inne oblicze RPG-a osadzonego w świecie Pillars of Eternity,

Avowed na Xbox Games Showcase 2024

Chyba największe nadzieje gracze pokładają w Obsidian Entertainment, które ma szansę pokazać, że niektóre inwestycje dokonane w ramach Xbox Game Studios zdecydowanie były tego warte.

Najnowszy materiał wideo jest dowodem na sporą dawkę swobody, oferowaną przez najnowszy tytuł spod konstrukcji amerykańskiej korporacji.

Przeczytaj również:

 

Wielowymiarowość bez dwóch zdań będzie sporym atutem tego tytułu. Ujrzeć możemy, że w fabularnej rozgrywce brać udział będzie kilka stronnictw. A gracz znajdzie się dokładnie pomiędzy nimi.

Avowed ma ukazać się jesienią 2024 roku na komputerach osobistych i Xboxach Series. Tytuł będzie można ogrywać w Xbox Game Pass.

Zwiastun Avowed z Xbox Games Showcase 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Avowed
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners