Czy nowe Fable tym razem zrobi na graczach lepsze wrażenie? - XGS 2024

lubiegrac news Czy nowe Fable tym razem zrobi na graczach lepsze wrażenie? - XGS 2024
Czy nowe Fable tym razem zrobi na graczach lepsze wrażenie? - XGS 2024Tamer Adas | 9 czerwca 2024, 19:50

Przygotowywane przez Playground Fable pojawiło się na wydarzeniu Xbox Games Showcase 2024. Po poprzedniej, nieudanej pierwszej prezentacji nadszedł czas na nowy pokaz...

Fable na Xbox Games Showcase 2024

Playground Games wraz z  Xbox Game Studios po roku ponownie prezentują swoje Fable, które zaliczyło poprzednim razem spory falstart. Druga okazja była możliwością zrobienia lepszego wrażenia na kilku poziomach.

Po poklepywaniu się po plecach przez członków studia, otrzymali oni okazję do zaprezentowania między innymi ulepszonego wizerunku głównej bohaterki.

Przeczytaj również:

 

Sam dowcip oraz jakiś zarys realistycznego stylu graficznego już nie wystarczy, aby przekonać do siebie fanów, spragnionych naprawdę dobrego, atrakcyjnego i przemyślanego RPG-a.

Przebitki rozgrywki i animacji niestety nie powiedziały nam praktycznie nic o tym, czy będzie to przyjemna mechanicznie przygoda. Ale nie brakuje jej stylu, humoru oraz iście kinowego zacięcia.

Nowe Fable ma trafić na rynek w 2025 r. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. Gra na pewno trafi do abonamentu Xbox Game Pass.

Zwiastun Fable z Xbox Games Showcase 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners