W październiku Diablo IV Vessel of Hatred zadebiutuje - XGS 2024

lubiegrac news W październiku Diablo IV Vessel of Hatred zadebiutuje - XGS 2024
W październiku Diablo IV Vessel of Hatred zadebiutuje - XGS 2024Tamer Adas | 9 czerwca 2024, 19:45

Diablo IV Vessel of Hatred pojawiło się na wydarzeniu Xbox Games Showcase 2024 z efektowną, mroczną i brutalną animacją!

Diablo IV Vessel of Hatred na Xbox Games Showcase 2024

Blizzard Entertainment już w październiku dostarczy graczom pierwszy fabularny dodatek do nowego Diablo, stawiając na nieco inne, bardziej bagienne i szamańskie klimaty.

Krok po kroku ujrzeć możemy jak toczyć się będzie fabuła rozszerzenia, oparta wokół Króla Nienawiści oraz wpływu, jaki odciska na jednej z postaci.

Przeczytaj również:

 

Matt Booty zdradził, że w październiku, gracze będą mogli zapoznać się z nową klasą, przygodą oraz pakietem systemów i mechanicznych zmian.

Animacja reprezentowała niezwykle efektownie oraz brutalnie, pytanie czy 8 października nie okaże się, że poza nią nie przygotowano zbyt wiele równie jakościowych i pozytywnych nowości.

Podstawowe Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Zwiastun Diablo IV Vessel of Hatred z Xbox Games Showcase 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners