
Vice prezes EA potwierdził że najnowsze produkcja jego studia będzie dostępna w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach dla nowych konsol dla starszych gra będzie skrojona do maksimum osiągnięć a co do wersji PC to tyle ile mocy ma wasza maszyna tak ładnie będzie wyglądać gra.
Mam lekko mieszane uczucia co do takich ogÅ‚oszeÅ„ ponieważ po wyjÅ›ciu gry zawsze okazujÄ™ siÄ™ że miaÅ‚o być piÄ™knie a jest jak zwykle. Radze wszystkim poczekać do momentu wyjÅ›cia gry. Ja tym razem nie skuszÄ™ siÄ™ na pre-order raz że beta mnie nie przekonaÅ‚a a dwa czujÄ™ że przed Å›wiÄ™tami kupiÄ™ tÄ… grÄ™ za póÅ‚ darmo.
DrugÄ… informacjÄ… od prezesa EA którÄ… wam tu zapodam to ogÅ‚oszenie że BF nie bÄ™dzie co rocznym wydaniem ("Pusty Å›miech") to samo miaÅ‚o być wypadku BF4 ale jako że nie zrobili rewolucji w BFH to puÅ›cili to już teraz.
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
Komentarze [2]:Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu