Blade Runner 2049 doczekało się nowego zwiastuna!

lubiegrac newsy filmowe Blade Runner 2049 doczekało się nowego zwiastuna!
Blade Runner 2049 doczekało się nowego zwiastuna!Tamer Adas | 18 lipca 2017, 08:00

Nowy Blade Runner 2049 właśnie doczekał się zwiastuna prezentującego kolejne skrawki fabuły. Czyżby Harrison Ford miałby odegrać naprawdę istotną rolę?
 
Producenci wypuścili do sieci drugi zwiastun, na którym możemy zobaczyć co nieco więcej z nowego Blade Runnera. Tym razem możemy ujrzeć kilka nowych scen, które zdecydowanie mogą się spodobać. 
 
Zdecydowanie czuć tu gęsty klimat oraz egzystencjalne pytania, z którymi kojarzymy do dziś cały Cyberpunk. Niestety nie będzie nam dane określić czy film na pewno będzie stał na wysokim poziomie, jednakże ten trailer może okazać się świetnym prognostykiem.
 
Presja na twórcach będzie olbrzymia, gdyż poprzedni film był jednym z najważniejszych w historii kina i po dziś dzień może zaoferować nam doskonałą zabawę. Cyberpunk może powrócić do chwały, jednakże póki co musimy zaczekać na ten stan rzeczy. W końcu niedawno Adam Jensen pomimo nie najgorszej formy zdecydowanie poległ i zbyt szybko nie powróci niestety...
 
Blade Runner 2049 ukaże się w kinach już 6. października 2017 roku.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [2]:
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-18 13:10:07

Ja jestem dobrej myśli, film może odnieść duży sukces. Jestem pewien, że przedstawiony świat zrobi wrażenie ale obawiam się czy pytania jakie postawi film będą wystarczająco dobrze ujęte, czy zostanie to prawidłowo zrealizowane i zaskoczy, zmusi do przemyśleń czy może znudzi i pozostawi niesmak i żal, że wyszedł gniot.

avatar Crispio
dodano: 2017-07-18 11:27:31

Mimo, że jestem dużo młodszy niż pierwowzór to postanowiłem go obejrzeć i stwierdzam, że jeśli nowy Blade Runner nie będzie przynajmniej tak dobry jak oryginał to będę mocno

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners