Boisko Zinedine'a Zidane'a Z5 zostało przeniesione także do EA Sports FC 24 w ramach trybu Volta!

lubiegrac e-sport Boisko Zinedine'a Zidane'a Z5 zostało przeniesione także do EA Sports FC 24 w ramach trybu Volta!
Boisko Zinedine'a Zidane'a Z5 zostało przeniesione także do EA Sports FC 24 w ramach trybu Volta!Tamer Adas | 23 grudnia 2023, 23:55

Oficjalnie stworzone w rzeczywistości boisko Zinedine'a Zidane'a - Z5 zagościło także w grze EA Sports FC 24, gdzie w ramach trybu Volta, gracze mogą szlifować swoje umiejętności oraz prezentować niezwykłe sztuczki!

Za sprawą EA Sports oraz inicjatywy FC FUTURES powstało kolejne lokalne boisko. Pod szyldem Z5 powstało miejsce, gdzie młode talenty będą mogły uczyć się piłkarskiej szkoły, wykonując pierwsze kroki w stronę profesjonalnej kariery. Rozbudowany kompleks znalazł się także w cyfrowym świecie.

W piłkarskim hicie od Electronic Arts gracze mogą liczyć na wiernie odwzorowaną przestrzeń, gdzie w ramach trybu Volta, zmierzyć się będzie można w rywalizacji Składów, Starć czy meczach 5 na 5 i 4 na 4.

W trakcie otwarcie tego ośrodka zgromadzona młodzież miała okazję potrenować nie tylko z legendarnym francuskim pomocnikiem, ale także z jego przyjacielem i równie znakomitym piłkarzem Davidem Beckhamem.

Dzięki wsparciu EA Sports możliwe było stworzenie przestrzeni, gdzie kształtować się będą przyszłe talenty, podążające ścieżką wytyczoną przez żywe legendy piłki nożnej.

Zapoznaj się też z:

 

Gdyby powiedziano młodszemu mnie, że w przyszłości pojawię się w grze takiej jak FC 24, nie uwierzyłbym w to. Z5 to rodzinny projekt, który jest bardzo bliski mojemu sercu. Po nawiązaniu współpracy z EA SPORTS FC na początku tego roku w celu otwarcia nowego boiska, wprowadzenie go teraz do tak dużej gry jak FC 24 jest wspaniałym osiągnięciem; to naprawdę niesamowite – powiedział Zinedine Zidane.

Ciepło przyjęte EA Sports FC 24 ukazało się 29 września 2023 r. Tytuł można sprawdzić zapewne w usłudze EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners