Gra EA Sports FC 24 stała się centrum dla zawodów UEFA eEURO

lubiegrac e-sport Gra EA Sports FC 24 stała się centrum dla zawodów UEFA eEURO
Gra EA Sports FC 24 stała się centrum dla zawodów UEFA eEUROTamer Adas | 11 grudnia 2023, 07:10

Oficjalnie EA Sports zdecydowało się pochwalić rozwinięciem współpracy z UEFA, dzięki czemu ich gra EA Sports FC stała się platformą e-sportową zawodów UEFA eEURO.

EA Sports i Electronic Arts zdecydowały się zapowiedzieć, że EA SPORTS FC™ stanie się oficjalną platformą turnieju UEFA eEURO – prestiżowych zawodów esportowych, gdzie najlepsi gracze z Europy będą reprezentować swoje drużyny narodowe.

UEFA eEURO to coroczne, międzynarodowe zawody esportowe, w których gracze rywalizują reprezentując swoje kraje w europejskich mistrzostwach piłki nożnej. Następna edycja UEFA eEURO 2024™, z udziałem ponad 50 reprezentacji narodowych UEFA, rozpocznie się od kwalifikacji online w marcu 2024, a finały odbędą się w lipcu 2024 na żywo.

Zapoznaj się też z:

 

Przed rozpoczęciem kwalifikacji do eEURO, reprezentacje narodowe przeprowadzą selekcję swoich esportowych reprezentantów. Wiele krajów zorganizuje turnieje selekcyjne, by wybrać najlepszych graczy EA SPORTS FC™ 24, którzy będą reprezentować swoje państwa w turnieju.

Dla wybranych krajów, styczniowe dni meczowe turniejów kwalifikacyjnych w 2024 r. będą okazją do wyłonienia reprezentantów poszczególnych drużyn narodowych.

Ciepło przyjęte EA Sports FC 24 ukazało się 29 września 2023 r. Tytuł można sprawdzić zapewne w usłudze EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners