Oficjalnie w EA Sports FC 24 odnaleźć możemy stroje stworzone przez Prosto!

lubiegrac e-sport Oficjalnie w EA Sports FC 24 odnaleźć możemy stroje stworzone przez Prosto!
Oficjalnie w EA Sports FC 24 odnaleźć możemy stroje stworzone przez Prosto!Tamer Adas | 27 listopada 2023, 20:20

Niespodziewanie w EA Sports FC 24 od dziś możemy odnaleźć wyjątkowe stroje, zaprojektowane przez artystów PROSTO. Marka rapera Wojciecha Sokoła wraz z Electronic Arts zaprezentowały wyjątkową propozycję odwołującą się do magicznych lat 90. ubiegłego wieku.

Dzisiejszego popołudnia EA Sports i Electronic Arts zdecydowały się ogłosić, że nawiązały współpracę z marką PROSTO oraz jej założycielem Wojciechem Sokołem. Producent ubrań z hip-hopowym rodowodem przygotował specjalny zestaw strojów, które gracze będą mogli zakupić w grze.

Już teraz w EA FC 24 odnajdziemy efektownie prezentującą się propozycję zaprojektowaną na modę streetwearowego stylu, jednocześnie stanowiąc jeden z elementów świętowania trzydziestolecia gier piłkarskich od "Elektroników".

Designerskim zamysłem było połączenie odwagi, bogactwa i magii świata piłki nożnej oraz stylu ulicznego, tworząc wyjątkową propozycję umożliwiającą lepsze wyrażenie siebie na cyfrowych boiskach. Wiele uwagi poświęcono na próbie odwzorowania kolorystyki oraz charakteru znanego z lat 90. ubiegłego wieku.

Powyższy projekt jest dopiero początkiem większej współpracy z polską marką, o czym przekonamy się już niebawem...

Zapoznaj się też z:

 

Łączenie różnych światów, to moja specjalność, dlatego bardzo mnie cieszy, że koszulka Prosto x EA SPORTS pojawi w świecie wirtualnym – powiedział założyciel Prosto, raper i biznesmen, Wojtek Sokół. - To wyjątkowa współpraca łącząca świat streetwearu i gamingu. Wyrazistym designem koszulki nawiązujemy do bliskich nam lat 90-tych. To nasze korzenie i stylistyka, którą bawimy się i przetwarzamy od początku istnienia Prosto. -

Ciepło przyjęte EA Sports FC 24 ukazało się 29 września 2023 r. Tytuł można sprawdzić zapewne w usłudze EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners