Boogeyman, nowy horror zaprezentowany na zwiastunie i z datą premiera w kinach

lubiegrac newsy filmowe Boogeyman, nowy horror zaprezentowany na zwiastunie i z datą premiera w kinach
Boogeyman, nowy horror zaprezentowany na zwiastunie i z datą premiera w kinachAgata Dudek | 4 lutego 2023, 08:10

Boogeyman, horror będący ekranizacją prozy Stephena Kinga na zwiastunie i z datą premiera w kinach. Premiera w polskich kinach przewidziana jest na czerwiec.

Kolejny horror, który jest ekranizacją prozy Stephena Kinga zmierza do kin. Film, który nosi polski tytuł Boogeyman będzie miał swoją premierę blisko lata, a tymczasem dystrybutor, jakim jest 20th Century Studios prezentuje jego zwiastun. 

Zapoznaj się również z: PARANOIA PLACE, kooperacyjny survival horror zadebiutuje na platformie Steam we Wczesnym Dostępie

O czym jest Boogeyman?

Fabuła Boogeyman oparta została na podstawie opowiadania Stephena Kinga pod tytułem "Czarny Lud", które znalazło się w zbiorze Nocna zmiana. Ekranizacja tegoż opowiadania to oczywiście film grozy, czyli klasyczny horror.

Jego bohaterką jest licealistka oraz jej młodsza siostra, które borykają się ze straszną i bolesną stratą, jaką jest utrata matki. Nie mogą liczyć też na ojca, który, choć z zawodu jest terapeutą, sam boryka się z traumą po stracie żony. Pewnego dnia w domu terapeuty pojawia się zdenerwowany pacjent, który pozostawia po sobie demoniczną istotę, która zaczyna zagrażać rodzinie, posiłkując się ich bólem. 

Obsada Boogeyman

W obsadzie filmu Boogeyman znaleźli się: Chris Messina (Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn), Grzesznica, O wszystko zadbam), Sophie Thatcher (Yellowjackets, Blink), Vivien Lyra Blair (Nie otwieraj oczu, Obi-Wan Kenobi), David Dastmalchian (Labirynt, Mroczy Rycerz), Marin Ireland (Jestem legendą, Szept i mrok).

Przeczytaj również: Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, którego premiera w kinach w kwietniu na nowym, polskim zwiastunie

Reżyserem filmu jest Rob Savage, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Pokrewne dusze, Brytania, Salt. Za scenariusz odpowiedzialni są Scott Beck, Bryan Woods.

Kiedy zadebiutuje Boogeyman?

Boogeyman swoją polską premierę kinową będzie miał 2 czerwca 2023 roku. 

Zwiastun Boogeyman

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners