Broń palna powraca do Dying Light! Techland wprowadza rocznicową aktualizację z szeregiem atrakcji i nowości!

lubiegrac news Broń palna powraca do Dying Light! Techland wprowadza rocznicową
Broń palna powraca do Dying Light! Techland wprowadza rocznicową aktualizację z szeregiem atrakcji i nowości!Tamer Adas | 23 lutego 2024, 06:05

Oficjalnie broń palna powraca do Dying Light! Techland zdecydował się przygotować sporą aktualizację w ramach drugiej rocznicy, wprowadzającą do Stay Human Reloaded Edition, czyli aktualizację wypełnioną "pukawkami"!

Broń palna trafia do Dying Light 2 Stay Human

Techland zdecydował się wsłuchać w głos graczy, w związku z czym po dwóch latach oficjalnie Dying Light 2 Stay Human dostarczy graczom powracającą broń palną. Fani ponownie będą mogli poprzez pistolety czy karabiny walczyć z nieumarlakami oraz innymi ludźmi. Korzystając z tej okazji Reloaded Edition otrzymało również pakiet usprawnień do oprawy graficznej.

W ramach ulepszeń przygotowano także fabularne DLC, poruszające nowe opowieści w ramach świata wykreowanego przez zespół Techland. A to dopiero początek przygotowanych tym razem prezentów dla zgromadzonej społeczności!

Zapoznaj się również z: Ekspansja Xboxa na pozostałe konsole rozpoczęła się! Kiedy poszczególne tytuły zagoszczą u konkurencji?

Startuje darmowy weekend!

Wczoraj oficjalnie rozpoczął się na Steamie darmowy weekend, dzięki czemu gracze mogą nie tylko zapoznać się osobiście z drugą odsłoną, ale do 26 lutego mogą pozyskać tytuł ze zniżką 50%. Ta dostępna jest także na konsolach PlayStation i Xbox.

Kolejna rocznica Dying Light 2

Oficjalnie wyruszyły również atrakcje w ramach świętowania kolejnej rocznicy Dying Lighta 2. Gracze mogą do 7 marca do 12:00 naszego czasu zapoznać z trzema tygodniami pełnymi specjalnych zadań oraz nagród za ich zrealizowanie!

image_processing20240222-3900107-8xf3mo 

Stale wciąż Dying Light 2 Stay Human ukazało się ponad dwa lata temu, 4 lutego 2022 r. na komputerach osobistych oraz Xboxach i PlayStation.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners