Marathon to nowa gra studia Bungie! - PlayStation Showcase 2023

lubiegrac news Marathon to nowa gra studia Bungie! - PlayStation Showcase 2023
Marathon to nowa gra studia Bungie! - PlayStation Showcase 2023Tamer Adas | 24 maja 2023, 23:05

Podczas PlayStation Showcase 2023 pojawiło się studio Bungie, które ujawniło swoją nową wieloosobową grę Marathon, mającą zagwarantować graczom niezwykłą wizję świata przyszłości, gdzie toczyć się będzie nowa produkcja.

Marathon na PlayStation Showcase 2023

Bungie i Sony Interactive Entertainment niestety nie zdecydowały się zaprezentować graczom zbyt wiele, poza jakimiś ogólnymi przebitkami skupiającymi się na mocno futurystycznym klimacie oraz technologii nanobotów.

W ramach zaprezentowanego zwiastuna ujrzeć mogliśmy nie tylko ziemię, ale także niezwykłą konstrukcję, która przypomina zniszczony księżyc, stanowiący niezwykle cenny punkt oraz... zadziwiające zdarzenie...

Przeczytaj również: Koniec współdzielenia konta na Netflix w Polsce. Platforma podaje ceny dodatkowych kont i pierwsze szczegóły zmian

Poza tym niestety nie wiemy zbyt wiele, w zasadzie tak naprawdę nie wiemy nic, niemniej zapewne spodziewać się możemy sporej dawki świeżości oraz przygotowywanych dla społeczności zaskoczeń!

Nie znamy daty premiery gry Marathon.

Zwiastun Marathon z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Marathon
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners