Dragon's Dogma 2 imponuje piękną grafiką oraz nastawieniem na kooperację! - PlayStation Showcase 2023

lubiegrac news Dragon's Dogma 2 imponuje piękną grafiką oraz nastawieniem
Dragon's Dogma 2 imponuje piękną grafiką oraz nastawieniem na kooperację! - PlayStation Showcase 2023Tamer Adas | 24 maja 2023, 22:50

Niespodzianką w ramach PlayStation Showcase 2023 okazała się oficjalna prezentacja rozgrywki z Dragon's Dogma 2, nowego rozdziału w historii cenionej marki RPG-owej, zapowiadającej się na małą, ale ciekawą dawkę świeżych doznań.

Dragon's Dogma 2 na PlayStation Showcase 2023

Capcom ponownie zaskoczył graczy nie tylko szeregiem nowych materiałów, ale także dostarczeniem graczom sporej dawki przebitek z rozgrywki nowego Dragon's Dogma, zapowiadającego się naprawdę, naprawdę nieźle!

Wyczekiwany RPG może okazać się kolejnym pokazem umiejętności będącej w formie ekipy Capcom, która przygotowuje piękny tytuł w świecie fantasy, czerpiący garściami z różnych produkcji firmy.

Przeczytaj również: Zachwycający pokaz rozgrywki z Assassin's Creed Mirage? To może być wielki powrót marki! - PlayStation Showcase 2023

Kooperacja, lekki dystans do siebie, zmagania z gigantycznymi potworami oraz imponujące potyczki z wielkimi stworzeniami... to coś, czego w zasadzie możemy nie uświadczyć zbyt wiele w najbliższym czasie.

Zwiastun Dragon's Dogma 2 z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners