Capcom pracuje nad wersją VR dla Resident Evil 4 Remake! Będzie to darmowa aktualizacja dla posiadaczy PlayStation VR2

lubiegrac news Capcom pracuje nad wersją VR dla Resident Evil 4 Remake
Capcom pracuje nad wersją VR dla Resident Evil 4 Remake! Będzie to darmowa aktualizacja dla posiadaczy PlayStation VR2Maciej Gaffke | 23 lutego 2023, 15:20

Capcom jest w trakcie rozwoju wersji VR dla Resident Evil 4 Remake. Na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się ta darmowa aktualizacja, ale z pewnością będzie dostosowana jedynie na PlayStation VR2, które niedawno trafiło na rynek.

Remake Resident Evil 4 zadebiutuje w drugiej połowie marca. Niedawno dowiedzieliśmy się, że ta gra będzie także dostosowana do urządzenia wirtualnej rzeczywistości od Sony, jednak nie poznaliśmy jeszcze przybliżonej daty premiery tej wersji VR.

Zapoznaj się także z: Kolejne Nintendo Direct już w marcu! Na wydarzeniu pokazany będzie ostateczny zwiastun filmu Super Mario Bros.

Capcom przekazało, że ruszyły prace nad wersją VR odświeżonego Resident Evil 4. Ma to być darmowa aktualizacja dla właścicieli PlayStation 5, korzystających z urządzenia PlayStation VR2. Przypomnijmy, że ten sprzęt od Sony trafił do sprzedaży wczoraj, czyli 22 lutego.

W oczekiwaniu na aktualizację VR dla Resident Evil 4 Remake, gracze mogą skorzystać z innego tytułu serii. Razem z premierą PlayStation VR2 zadebiutowała wersja VR dla Resident Evil Village, która prezentuje się naprawdę dobrze.

Miejmy nadzieję, że posiadacze PlayStation VR2 nie będą musieli długo czekać na dostosowaną rozgrywkę Resident Evil 4 Remake do urządzenia wirtualnej rzeczywistości. Być może będzie ona dostępna jeszcze w tym roku.

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje 24 marca 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/resident-evil-4-remake-vr-version-is-in-the-works-capcom-says/1100-6511729/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners