Cenega zapowiedziała Cyberpunk 2077 Fan Bundle! Co oferuje nowe wydanie gry CD Projektu RED?

lubiegrac giełda Cenega zapowiedziała Cyberpunk 2077 Fan Bundle! Co oferuje nowe wydanie gry CD Projektu RED?
Cenega zapowiedziała Cyberpunk 2077 Fan Bundle! Co oferuje nowe wydanie gry CD Projektu RED?Tamer Adas | 15 marca 2024, 14:00

Oficjalnie Cenega zapowiedziała i dziś otworzyła zamówienia przedpremierowe Cyberpunk 2077 Fan Bundle, wyjątkowego pakietu z ostatnią grą CD Projektu RED, uzupełnioną o cenne, fizyczne dodatki. Fani mogą zaznajomić się z małym, kolekcjonerskim wydaniem z atrakcyjnymi przedmiotami.

Cenega zapowiedziała Cyberpunk 2077 Fan Bundle

Cenega Polska oficjalnie zapowiedziała wydanie fun Bundle gry CD Projekt RED - Cyberpunk 2077. Gracze mogą liczyć na specjalny pakiet atrakcji dla konsolowców, którzy będą mogli pozyskać tytuł z cennymi gadżetami takimi jak kompendium wiedzy, pocztówki czy wyjątkowy i efektownie prezentujący się medalion.

W przypadku tej wersji mamy do czynienia podstawową (na Xbox One i PlayStation 4) zawartością wzbogaconą o szereg wydanych poprawek, w tym i te związane z nową generacją konsol. 

Najwięksi fani mogą liczyć na przyjemną wersję, która fizycznie naprawdę ładnie będzie się prezentować na naszym biurku, oferując w ten sposób dodatkowe, miłe gadżety, które umieścimy na swoim stanowisku.

2 Zapowiedz Cyberpunk 2077 Fan Bundle  

Przeczytaj również: Bohemia powoli kończy wsparcie Arma Reforger wraz z aktualizacją 1.1!

Zawartość Cyberpunk 2077 Fan Bundle

  • grę wideo Cyberpunk 2077 w wersji PS4 lub Xbox One (z bezpłatną aktualizacją na nowe generacje konsol do pobrania przez internet)
  • kompendium wiedzy o świecie gry w oparciu o jej premierową wersję
  • mapę świata gry
  • pocztówki
  • naklejki
  • kolekcjonerski medalion „Samurai"

Kiedy Cyberpunk 2077 Fan Bundle zostanie wydane?

Już od dziś gracze mają okazję pozyskać (w ramach zamówień przedpremierowych) konsolowe wydanie Fun Bundle z wyżej wymienioną zawartością. Premiera tej wersji odbędzie się 29 marca 2024 roku w sklepach w Polsce.

Medalion 

Hitowa gra Cyberpunk 2077 zadebiutowała trzy lata temu - 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Grupa CD Projekt jest notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach między innymi WIG20 i WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2024-03-15 16:57:39

A koszulek na oficjalniej stronie już prawie nie ma :( gierka umarła a szkoda!

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners