Chimera zmienia się w StarRupture! Creepy Jar zdecydowało się zmienić tytuł swojej drugiej gry

lubiegrac giełda Chimera zmienia się w StarRupture! Creepy Jar zdecydowało się zmienić tytuł swojej drugiej gry
Chimera zmienia się w StarRupture! Creepy Jar zdecydowało się zmienić tytuł swojej drugiej gryTamer Adas | 20 grudnia 2023, 06:05

Projekt znany jeszcze do niedawna jako Chimera zmienia się oficjalnie w StarRupture! Polskie studio Creepy Jar zdecydowało się zmienić tytuł swojej drugiej gry, ujawniając nowe informacje oraz przebitki z rozgrywki.

Creepy Jar S.A. niespodziewanie zdecydowało się zapowiedzieć, że wprowadza przedpremierowo sporą zmianę w swojej nadchodzącej grze Chimera. Jak się okazuje od teraz survival w świecie science-fiction będzie nosił tytuł StarRupture. Ta decyzja ma lepiej pasować do ambicji oraz założeń nowego tytułu.

Modyfikacja strategii ma wynikać z chęci zaoferowania głębokiego doświadczenia oraz nowego, mocnego IP opartego o niebezpieczeństwo, własną wizję świata science-fiction z dodatkową dawką mitologii oraz wydarzeń, które będą zapadać w pamięci. Nie zapadło oczywiście bardziej potocznych kwestii jak ułatwienia możliwości osadzenia StarRupture w sieci algorytmów internetowych.

Zapoznaj się również z: Bright Fir Forest to darmowy dodatek do znakomicie przyjętej gry Tails of Iron! Redgie powraca do walki o swoje królestwo...

Dowiedzieliśmy się również, że nowa produkcja powstaje na bazie silnika Unreal Engine 5, który ma umożliwiać zrealizowanie własnej wizji. Studio powoli przygotowuje się do Wczesnego Dostępu, tym razem udostępniając kilka zajawek i rzutów oka na nadchodzącą rozgrywkę.

W sieci udostępniony został pierwszy dziennik deweloperski, w ramach którego autorzy opowiadają o przyczynach dokonanej zmiany oraz szeregu informacji dotyczących najważniejszych założeń nowej marki.

Polska gra StarRupture nie ma daty premiery, tytuł zmierza na komputery osobiste. Produkcja początkowo zagości we Wczesnym Dostępie.

Polska spółka Creepy Jar S.A. zadebiutowała na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych 8 kwietnia 2021 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners