Ciche miejsce II na finałowym zwiastunie filmowym. Kolejna część horroru ma datę premiery

lubiegrac news Ciche miejsce II na finałowym zwiastunie filmowym. Kolejna część horroru ma datę premiery
Ciche miejsce II na finałowym zwiastunie filmowym. Kolejna część horroru ma datę premieryAgata Dudek | 7 maja 2021, 09:10

Ciche miejsce II w reżyserii i według scenariusza Johna Krasińskiego zaprezentowany na finałowym zwiastunie filmowym. Kolejna część horroru ma datę premiery.

W sieci, zgodnie z zapowiedzią zaprezentowaną przez Paramount Pictures w którym wideo, zadebiutował finałowy zwiastun drugiej części horroru Ciche miejsce, którego reżyserem i scenarzystą jest John Krasiński, mający na swoim koncie filmy Jack Ryan, Pożyczony narzeczony, wspomniane Ciche miejsce czy aż dziewięć sezonów serialu Biuro. Ciche miejsce II ma nie tylko kolejny, drugi, już finałowy zwiastun, ma też wreszcie oficjalną kinową datę premiery. 

Ciche miejsce II to kolejny, przez wielu wyczekiwany film, który z powodu pandemii miał wielokrotnie przesuwaną datę premiery. Film, który miał zadebiutować w 2020 roku, finalnie został opóźniony o rok i pojawi się, jedynie w kinach, pod koniec tego miesiąca.

Co ciekawe, mamy finałowy zwiastun, ale w dalszym ciągu nie znane są nam szczegóły dotyczące fabuły. Te przedstawiane są nam jedynie w zarysie. Wiemy, że będzie ona bezpośrednią kontynuacją Cichego miejsca w części pierwszej, które jak wielu z Was już wie, skończyło się dość dramatycznie. 

Przeczytaj również: Ciche Miejsce 2, zapowiedź kontynuacji horroru. Pełny zwiastun wkrótce

Historia ponownie opowie o rodzinie Abbottów, która po śmiertelnie niebezpiecznych wydarzeniach, które rozegrały się w domu, teraz ponownie musi stanąć przed trudnymi wyzwaniami w świecie pełnym ciszy. Musi przetrwać ze stworzeniami, które reagują na każdy najmniejszy dźwięk, bezwzględnie zabijając. Kontynuuje więc swoją wędrówkę, tym razem w nieznane, szybko zdając sobie sprawę, że potwory reagujące na dźwięk, to nie jedynie zagrożenia jakie na nich czyha.

W obsadzie: Emily Blunt (Ciche miejsce, Władcy umysłów, Na skraju jutra), Noah Jupe (Cudowny chłopak, Słodziak, Ciche miejsce), Millicent Simmonds (Wonderstruck, Ciche miejsce), Cillian Murphy (Peaky Blinders, Incepcja, Batman - Początek) oraz Djimon Hounsou, Wayne Duvall, Lauren-Ashley Cristiano, Okieriete Onaodowan i Blake DeLong.

Premiera w kinach przewidziana na 28 maja 2021 roku. Polska kinowa premiera prawdopodobnie 4 czerwca 2021 roku. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners