Co wprowadzi aktualizacja 2.1 do Cyberpunka 2077? CDP RED zaskakuje metrem, nowymi aktywnościami i pojazdami!

lubiegrac giełda Co wprowadzi aktualizacja 2.1 do Cyberpunka 2077? CDP RED
Co wprowadzi aktualizacja 2.1 do Cyberpunka 2077? CDP RED zaskakuje metrem, nowymi aktywnościami i pojazdami!Tamer Adas | 2 grudnia 2023, 07:10

CDP RED zdecydował się zapowiedzieć, że zamierza wprowadzić aktualizację 2.1 do Cyberpunka 2077, która zadziwia skalą. Wśród zmian i nowości odnajdziemy pełnoprawnie funkcjonujące metro, zupełnie nowe samochody, motocykle czy ulepszenia dla walk z bossami, w tym ze słynnym Adamem Smasherem! Czego się można spodziewać po produkcji?

Aktualizacja 2.1 zmierza do Cyberpunk 2077!

Wczoraj CD Projekt RED zdecydowało się oficjalnie zdradzić, że przy okazji premiery Cyberpunku 2077 Ultimate Edition, spodziewać się możemy aktualizacji 2.1. W ten sposób do rozgrywki wprowadzone zostaną spore nowości oraz zmiany, których w zasadzie nikt nie mógł się spodziewać. Bardzo dobrze sprzedający się RPG po wielu szlifach, tym razem doczekał się kolejnych nowych mechanik oraz zmian.

Jedną z nowości jest zaimplementowanie radioportów, dzięki czemu w wielu swobodnych chwilach gracze będą mogli słuchać radia z Night City, choć naturalnie występują także pewne ograniczenia związane między innymi z dialogami. Przemodelowano szereg potyczek z bossami, aby te stały się większym wyzwaniem.

Zapoznaj się też z:

Nowości w aktualizacji 2.1

Aktualizacja 2.1 w Cyberpunk 2077? wprowadza do rozgrywki nowe pojazdy w tym Porshe 911 Cabriolet, nowe motocykle (z ulepszeniem systemu jazdy jednośladów!) oraz pakiet dodatkowych wyścigów i pościgów. Autorzy zdecydowali się także rozszerzyć ustawienia dostępności, dzięki czemu zabawa dla większej ilości osób będzie równie przyjemna w obsłudze.

Przygotowano również zupełnie nowe spotkanie, które V będzie mógł odbywać ze swoimi partnerami, choć w tej dziedzinie szczegóły nie zostały ujawnione.

Powroty i zmiany w aktualizacji 2.1 w Cyberpunk 2077

Wielkim, niespodziewanym oraz zaskakującym skalą powrotem jest... kwestia metra w Cyberpunk 2077?.  Grupa CD Projekt S.A. chce nadrobić złe wrażenie zbudowane przed debiutem, wprowadzając właśnie ten element. Z jednej strony możemy spokojnie nią przejechać, ale nie zabraknie opcji użycia 19 stacji jako punktów szybkiej podróży.

Widmo Wolności zadebiutowało 26 września 2023 roku. Wersja podstawowa Cyberpunk 2077 trafiła na rynek prawie trzy lata temu, 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. Wydanie Ultimate Edition ukaże się już 5 grudnia 2023 r.

Grupa CD Projekt jest największą grową spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20 oraz WIG.GAMES.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners