Co pełna wersja Achillesa Legends Untold dostarczy graczom? Dark Point Games prezentuje szczegóły wersji 1.0!

lubiegrac news Co pełna wersja Achillesa Legends Untold dostarczy graczom
Co pełna wersja Achillesa Legends Untold dostarczy graczom? Dark Point Games prezentuje szczegóły wersji 1.0!Tamer Adas | 25 października 2023, 06:00

Co zaoferuje pełna wersja Achillesa Legends Untold?

Już 2 listopada Dark Point Games S.A. wyda swoją pierwszą grę w postaci Achilles Legends Untold, udostępniając tym razem już pełnoprawne wydanie w formie wersji 1.0. Nim jednak dojdzie do ofensywy na Troję, już teraz zapoznać się można z nowym zwiastunem.

Polscy deweloperzy zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy odnośnie tego, czego się można spodziewać po pełnym wydaniu, co zdecydowano się ulepszyć oraz jak kształtować się będzie doświadczenie poprzez 20-godzinną kampanię oraz pakiet dodatkowych aktywności dostępnych do sprawdzenia.

Przeczytaj także: Kooperacyjna strzelanka i horror RIPOUT trafiła do Wczesnego Dostępu

Liczne oraz zróżnicowane bronie oraz umiejętności sprawiają, że fani będą mogli sporo eksperymentować, jednocześnie delektując się ciekawymi połączeniami oraz sporą swobodą. W trakcie rozgrywki możliwe będzie zajrzenie do wielu zakątków starożytnej Grecji, niekiedy występujących w zaskakujących wariantach.

Nowe spojrzenie na Achillesa, odbędzie się poprzez nową opowieść. Nasz bohater po wydarzeniach w Troi powróci do Grecji, gdzie zaczął panować spory chaos. Nasz protagonista w wielowymiarowej opowieści spróbuje powstrzymać nadciągającą zagładę, odkrywając swoją nową naturę...

Achilles Legends Untold ma zaliczyć premierę 2 listopada 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

Spółka Dark Point Games S.A. planuje debiut na parkietach NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners