Cyberpunk 2077 doczekał się nowej aktualizacji 2.12! Co tym razem pojawi się w grze CD Projektu?

lubiegrac giełda Cyberpunk 2077 doczekał się nowej aktualizacji 2.12! Co tym razem pojawi się w grze CD Projektu?
Cyberpunk 2077 doczekał się nowej aktualizacji 2.12! Co tym razem pojawi się w grze CD Projektu?Tamer Adas | 29 lutego 2024, 13:20

Zupełnie nowa aktualizacja numer 2.12 trafiła do Cyberpunka 2077 na wszystkich platformach. Część z aspektów skupia się na wyeliminowaniu problemów, jakie wygenerowała poprzedniczka oznaczona symbolem 2.11. Jakie poprawki zdecydowano się wprowadzić tym razem?

Aktualizacja 2.12 w Cyberpunk 2077

Już teraz gracze mogą sprawdzić pakiet poprawek przygotowanych przez CD Projekt RED. W ten sposób fani mogą liczyć na reakcję po uwagach oraz spostrzeżonych problemach, jakie wynikły podczas implementacji poprzedniczki oznaczonych numerem 2.11.

Na Xboxach dla przykładu wyeliminowano błąd, który generował zawieszanie się gry, wyłączenia czy nieskończone ładowanie zapisów. Tymczasem na komputerach zagościły poprawki związane z Radioportem i upuszczaniem ciał na klawiaturach AZERTY.

Zapoznaj się też z:

Poprawki w aktualizacji 2.12

Aktualizacja 2.12 w Cyberpunk 2077 dostarcza także wykorzystanie przycisku T w ramach Eksploracji i walki, a w ramach współpracy z Intelem i Razerem wyeliminowano odpowiednio błąd przy priorytetyzacji P-Cores oraz zawieszanie się gry, w chwili wykorzystywania produktów Razer Chroma.

Korzystający ze Steam Decka nie muszą się obawiać o crash podczas zabawy z użyciem Ray Tracingu, a przy okazji wyeliminowano problem, gdy postacie NPC miały w samochodach zbyt jasne włosy.

Co jeszcze poprawiono w Cyberpunk 2077?

Nie zabrakło także prac związanych z blokadami dostępu do menu, poprawiono opis hacka Szok, kursor będzie bardziej widoczny na Steam Decku oraz podczas wykorzystywania pada. Jednocześnie zadbano o poprawki związane z misjami Misja Kontener, Rozpoznanie wzorca, Kto sieje wiatr oraz Komu bije dzwon.

Zniknęły grupy nieśmiertelnych rywali, ekran atutów nie będzie mieszał trybu domyślnego oraz daltonistów, natomiast BioDyne Berserk skutecznie większa szanse na krytyczne obrażenia w połączeniu z Refleksem.

Widmo Wolności zadebiutowało 26 września 2023 roku. Wersja podstawowa Cyberpunk 2077 trafiła na rynek prawie trzy lata temu, 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. Dziś, wydanie Ultimate Edition debiutuje na rynku (5 grudnia 2023 roku).

Grupa CD Projekt jest największą grową spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20 oraz WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners