Świeżo wydany Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest obecny na Poznań Game Arena 2023!

lubiegrac giełda Świeżo wydany Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest obecny na Poznań Game Arena 2023!
Świeżo wydany Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest obecny na Poznań Game Arena 2023!Tamer Adas | 6 października 2023, 18:00

Wydany kilkanaście dni temu dodatek Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest od dziś oficjalnie dostępny na targach Poznań Game Arena 2023, gdzie fani mogą się zapoznać z rozszerzeniem oraz zmianami wprowadzonymi w ramach aktualizacji 2.0.

CD Projekt RED po raz kolejny pojawił się na największych growych targach w Polsce, gdzie fani mogą się osobiście zapoznać z wydanym w końcówce września dodatkiem do Cyberpunka 2077 oraz dodatkowo wprowadzoną aktualizacją 2.0.

Gracze mają okazję odwiedzić stanowisko, które Grupa CD Projekt S.A. przygotowała, aby wypromować swój nowy thriller z wątkami politycznymi, śledztwem oraz zupełnie nowym otwarciem dla V oraz zakończeniem, które może zaskoczyć niektórych.

Wraz z tajnym agentem NUSA Solomonem Reedem gracze zajmą się poważnymi zdarzeniami w świecie politycznym oraz zmierzą się z przerażającymi najemnikami, którzy zawładnęli jedną z dzielnic znanego nam Night City.

Przeczytaj też: Prince of Persia The Lost Crown można przedpremierowo sprawdzić od dziś na targach PGA 2023

W pawilonie numer 7 gracze będą mogli sprawdzić przygotowaną wersję, która odpalona na mocnych komputerach czy konsolach będzie możliwa do sprawdzenia oraz delektowania się pełną wersją z jej zaletami oraz wprowadzonymi szlifami.

Rozszerzenie Cyberpunk 2077 Widmo Wolności premierę zaliczył 26 września 2023 r. na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S.

Grupa CD Projekt jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w WIG20 oraz WIG.GAMES.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners