Cyberpunk 2077 po raz kolejny został przesunięty! Gra pojawi się na rynku dopiero w grudniu!

lubiegrac news Cyberpunk 2077 po raz kolejny został przesunięty! Gra pojawi się na rynku dopiero w grudniu!
Cyberpunk 2077 po raz kolejny został przesunięty! Gra pojawi się na rynku dopiero w grudniu!Tamer Adas | 27 października 2020, 18:45

Cyberpunk 2077 doczekał się kolejnego przesunięcia daty premiery, która tym razem osadzona została na początek grudnia 2020 roku! Gra zdąży na 2020 rok?
 
CD Projekt RED oficjalnie ogłosiło kolejne przesuniecie daty premiery gry Cyberpunk 2077, co nastąpi o aż 21 dni i ma się teoretycznie odbyć 10 grudnia 2020 roku.
 
 
Produkcja pomimo stanu złotego i tak doczekała się przesunięcia, gra ma poczekać na dopracowanie aktualizacji premierowej, mającej zagwarantować graczom lepszego typu doznania oraz doświadczenia.
 
Problem leży po stronie optymalizacji oraz chęci wypuszczenia propozycji na wszystkie platformy równocześnie. To sprawia, że warto mieć dystans do tego terminu po wcześniejszych wydarzeniach....
 
Czy gra może zagościć w 2021 roku? Istnieje takie ryzyko, szczególnie w przypadku jeżeli ogłoszone zostaną kolejne ograniczenia państwowe, mogące dotknąć wiele firm.
 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2020-10-27 20:19:54

słabo

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners