Cyberpunk 2077 w trybie RTX Overdrive. Użytkownik pokazał różnice względem aktualnej wersji gry

lubiegrac news Cyberpunk 2077 w trybie RTX Overdrive. Użytkownik pokazał różnice względem aktualnej wersji gry
Cyberpunk 2077 w trybie RTX Overdrive. Użytkownik pokazał różnice względem aktualnej wersji gryMaciej Gaffke | 4 stycznia 2023, 11:01

Jeden z użytkowników YouTube porównał obecną wersję Cyberpunka 2077 z przyszłą, która będzie wyposażona w tryb Overdrive od Nvidii. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutuje wspomniany tryb, ale dzięki materiałowi możemy zobaczyć wiele zmian, jakie przyniesie.

Nvidia już jakiś czas temu pokazała swoje najnowsze karty graficzne RTX 40XX, przy okazji ujawniła też szereg zmian, jakie zostaną wprowadzone do gier dzięki ich technologii. Mowa tu m. in. o DLSS 3 czy ray tracingu. Obie nowości znajdą się w Cyberpunku 2077 na komputerach osobistych.

Tryb Overdrive wprowadzi w grze od CD Projekt RED ulepszoną grafikę. Poprawi się oświetlenie, a także wygląd przedmiotów. Wiele różnic w produkcji można zobaczyć dzięki materiałowi użytkownika Cycu1, który zamieścił swoje porównanie na platformie YouTube. 

Cycu1 przedstawił aktualną wersję na ustawieniach Ultra i porównał z fragmentami pokazanymi już przez Nvidię. Trzeba przyznać, że różnice są w niektórych miejscach bardzo widoczne, co zapowiada naprawdę spore ulepszenie rozgrywki.

Film trwa ponad 6 minut i dobrze pokazuje, czego gracze mogą się spodziewać. Pozostaje jedynie czekać na oficjalne ogłoszenie daty wypuszczenia tego trybu. Miejmy nadzieję, że CD Projekt RED zdecyduje się to zrobić już niedługo.

Cyberpunk 2077 zadebiutował przeszło 2 lata temu: 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka obecna jest także w ramach indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners