Na razie nie ma planów na kolejny sezon Cyberpunk: Edgerunners. Dyrektor japońskiego oddziału CD Projekt przekazał to w wywiadzie

lubiegrac newsy filmowe Na razie nie ma planów na kolejny sezon Cyberpunk: Edgerunners
Na razie nie ma planów na kolejny sezon Cyberpunk: Edgerunners. Dyrektor japońskiego oddziału CD Projekt przekazał to w wywiadzieMaciej Gaffke | 19 października 2022, 20:10

Po sukcesie anime Cyberpunk: Edgerunners od razu pojawiły się pytania o 2. sezon. Jednak na razie nie ma planów, aby kontynuować tę produkcję. Dyrektor japońskiego oddziału CD Projekt RED powiedział, że Edgerunners zostało wymyślone jako samodzielny projekt.

Cyberpunk: Edgerunners od Netflixa okazał się wielkim sukcesem, który pozwolił grze powrócić do życia. Po premierze anime odnotowano znaczący wzrost sprzedaży Cyberpunk 2077, tytuł znalazł się nawet na samym szczycie listy Steam. Nic więc dziwnego, że wiele osób jest zainteresowanych następnym sezonem. 

Nadzieję widzów rozwiał Satoru Honma, który odpowiada za oddział CD Projekt RED w Japonii. W udzielonym wywiadzie dla Famitsu powiedział, że aktualnie nie ma planów na kontynuowanie anime. Wyraził jednak chęć współpracy ze studiami, aby prowadzić prace na kolejnymi anime. 

Warto zaznaczyć, że Honma nie jest pewien, czy kolejna produkcja rozgrywająca się w tym uniwersum, byłaby 2. sezonem, czy czymś całkiem innym. Jeśli jednak zapadnie decyzja o pracach nad kontynuacją, to na pewno ucieszy to wielu wielbicieli Edgerunners, którzy sięgnęli po samą grę.

Zapoznaj się także z: Jutro rozpocznie się Resident Evil Showcase! Dowiemy się więcej o remake'u 4. części tej popularnej serii

Osobiście chciałbym kontynuować współpracę z japońskimi studiami, aby w przyszłości produkować anime, częściowo dlatego, że otrzymaliśmy bardzo dobre opinie. Jednakże, żeby było jasne, Cyberpunk: Edgerunners było zaplanowane jako samodzielna praca, więc nie ma na razie planów na kolejny sezon. - powiedział Satoru Honma, dyrektor japońskiego oddziału CD Projekt RED.

Cyberpunk: Edgerunners zadebiutowało 13 września. Anime jest dostępne na Netflixie.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-edgerunners-no-current-plans-for-a-second-season-cdpr-says

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners