Już za tydzień odbędzie się czwarte spotkanie w ramach Game Dev Fest 10!

lubiegrac news Już za tydzień odbędzie się czwarte spotkanie w ramach Game Dev Fest 10!
Już za tydzień odbędzie się czwarte spotkanie w ramach Game Dev Fest 10!Tamer Adas | 21 maja 2024, 14:00

Już za tydzień odbędzie się czwarte spotkanie w ramach Game Dev Fest 10, czyli wiosennej edycji wyjątkowego wydarzenia, które tym razem skupi się na temacie usług-jako-gier oraz szlifowaniu umiejętności debugowania kodu C++ dla produkcji działających na silniku Unreal Engine.

W ostatnią środę maja 2024 roku zakończy się 10 edycja wydarzenia Game Dev Fest, które tym razem będzie miało nieco innymi wymiar aniżeli poprzednie spotkania. Tym razem koncentracja pójdzie nieco bardziej w stronę techniczną, ukazując wiedzę nie tylko z segmentu produkcji gier AAA.

Zapoznaj się także z:

 

Od godziny 19:00 posłuchać będzie można Daniela Sheka, projektanta gier, który podzieli się swoim doświadczeniem z prac nad między innymi World of Tanks i Dying Light 2. "Service Games: Leaving Old-School Product Games in the Dust" skupi się w pełni na aspekcie systemów rozwijania produkcji oraz oferowania usługowej.

To nie będzie koniec atrakcji tego wieczora, gdyż w ramach wykładu "Mastering C++ Debugging For Unreal Engine Games" Raman Chakhouski podzieli się swoim przeszło 10-letnim doświadczeniem z branży nad licznymi projektami. W swoim wystąpieniu opowie o optymalizacji, debugowaniu kodu C++ w ramach silnika Unreal Engine, szeroko podchodząc do tematyki i aspektów, które należy uwzględnić w trakcie prac.

Po czwartym, tak jak i poprzednich wydarzeniach, uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjną dogrywkę w postaci afteru, który odbędzie się w barze H.4.0.S. mieszczącego się przy ulicy Marszałkowskiej 64.

Czwarte spotkanie Game Dev Fest 10 odbędzie się w dniu 22 maja 2024 roku od 19:00 w budynku Wydziału EiTI PW, przy ul. Nowowiejskiej 15/19, w sali numer 133.

Strona wydarzenia

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners