Czy Assassin's Creed Mirage doczeka się dodatków? Ubisoft mógł zmienić strategię...

lubiegrac news Czy Assassin's Creed Mirage doczeka się dodatków? Ubisoft mógł zmienić strategię...
Czy Assassin's Creed Mirage doczeka się dodatków? Ubisoft mógł zmienić strategię...Tamer Adas | 16 lipca 2023, 15:40

Czy Assassin's Creed Mirage może nie doczekać się dodatków? Ubisoft mógł zmienić strategię w przypadku tej produkcji, co może się wiązać także z kolejnym tytułem z rozwijanego od wielu, wielu lat cyklu...

W ostatnich latach seria Assassin's Creed była źródłem sporego zarobku dla Ubisoftu, który mógł tym razem zmienić swoją strategię w delikatny sposób, nie mając zamiaru aż tak mocno rozwijać części, która początkowo miała być sama w sobie zwyczajnym dodatkiem fabularnym...

Zapoznaj się również z: Jak Basim stał się Mistrzem Zabójców? Ubisoft prezentuje kolejny dziennik deweloperski Assassin's Creed Mirage!

Nieoficjalne plotki wskazują na to, że najpewniej tym razem francuski gigant zdecydował się zrezygnować z opracowania dodatków, które mają na celu rozwijanie tak zwanej monetyzacji poprzez między innymi przepustki sezonowe.

Ubisoft w przypadku Mirage nie postawił tradycyjnie na kilka wersji, w tym i taką, dostarczającą wspomnianą gwarancję DLC-ów i rozszerzeń, zatem wiele wskazuje na to, że być może faktycznie tak ma przebieg taktyka względem tego tytułu.

Niedawno wyciekłe materiały sugerujące, że Ubisoft chce wydać Assassin's Creed Codename Red w 2024 roku, zatem "zapychanie" studiów oraz własnego portfolio różnego typu pomniejszymi nowościami. Taki zabieg miałby sens strategicznie, gdyż uwaga byłaby skupiona już na wyprawie do Japonii!

Oczekiwane Assassin's Creed Mirage ma zadebiutować 5 października 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pcgamesn.com/assassins-creed-mirage/dlc

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners