Czy Cyberpunk Orion zmieni formułę dla marki? To raczej nie, ale być może zabierze graczy w inne miejsce...

lubiegrac giełda Czy Cyberpunk Orion zmieni formułę dla marki? To raczej
Czy Cyberpunk Orion zmieni formułę dla marki? To raczej nie, ale być może zabierze graczy w inne miejsce...Tamer Adas | 17 listopada 2023, 06:00

Czy projektowany obecnie Cyberpunk Orion zmieni formułę i perspektywę dla całej marki? Paweł Sasko sugeruje, że tak najpewniej nie będzie, ale słowa Magdy Zych sugerują, że spodziewać się możemy nieco innej, potencjalnej zmiany...

W ostatnim czasie za sprawą wywiadów i wypowiedzi CD Projekt RED stara się delikatnie sygnalizować, czego można się spodziewać po kontynuacji Cyberpunka 2077. Sugestia Pawła Sasko sugeruje, że druga część nie zdecyduje się na odejście do pierwszoosobowej perspektywy. Podczas ostatniego Investor Day pojawiło się pytanie dotyczące tego, czego gracze mogą się spodziewać w przyszłości.

Zgodnie z wizją studia pierwszoosobowa perspektywa to jedna z głównych cech, które będą wyróżniać Cyberpunka i naturalnie odróżniać go od Wiedźmina, gdzie rządziła i świetnie się spisywała trzecioosobowa perspektywa.

Zapoznaj się również z:

 

Nastawienie na indywidualizm oraz subiektywne odczucia graczy z rozgrywki są tym, co zespół planował uzyskać, jednocześnie czując, że to właśnie powinno wyróżniać świat wykreowany przez Mike'a Podsmitha. Warto jednak podkreślić, że pan Paweł zastrzegł, że w tej dziedzinie nie zapadła jeszcze żadna decyzja.

Za sprawą Magdy Zych, pełniącej funkcję Senior Writer – Coordinator at CD Projekt RED, dowiedzieliśmy się, że Grupa CD Projekt S.A. może zdecydować się, osadzić Oriona w innym mieście aniżeli w Night City. To jeden z efektów rozmów z Mike'em Pondsmithem, który jest zdania o tym, że w chwili gdy ludzkość przesadzi i pozwoli sobie na "uber-kapitalizm" grozi jej wielki upadek, jaki mogliśmy ujrzeć już w poprzedniczce.

Cyberpunk Orion nie ma daty premiery.

Grupa CD Projekt jest największą growa spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20 oraz WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-sequels-dont-have-to-be-set-in-night-city-senior-writer-says https://gamingbolt.com/cd-projekt-red-hasnt-decided-yet-if-cyberpunk-2-will-be-first-person

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners