Intrygujące Black Book i Dodo Peak, a za tydzień Homeworld: Deserts of Kharak zgarniemy za darmo!

lubiegrac news Intrygujące Black Book i Dodo Peak, a za tydzień Homeworld: Deserts of Kharak zgarniemy za darmo!
Intrygujące Black Book i Dodo Peak, a za tydzień Homeworld: Deserts of Kharak zgarniemy za darmo!Tamer Adas | 17 sierpnia 2023, 17:05

Poznaliśmy zupełnie nowe, darmowe gry w sklepie Epic Games Store! Już od teraz zgarnąć możemy Black Book i Dodo Peak, a w przyszłym tygodniu do swojej biblioteki będziemy mogli dodać...

Black Book i Dodo Peak darmowymi grami na Epic Games Store

Już od dziś gracze mogą się zapoznać z Black Book i Dodo Peak, intrygującymi projektami, które goszczą w sklepie prowadzonym przez korporację Epic Games. Tym razem doczekaliśmy się dwóch, mocno się od siebie odróżniających propozycji, które bez dwóch zdań mogą zapewnić przyjemny czas na takie gorące, letnie wieczory.

Zapoznaj się także z: Osiągnięcia Epic Games - Jak działają? Co oferują? Jak przyznawane są PD (Punkty Doświadczenia)?

Czym jest Black Book i Dodo Peak?

Z jednej strony mamy do czynienia z mrocznym RPG-iem w świecie wschodnioeuropejskim, a z drugiej zapoznać się możemy z kolorową grą o niezwykłych ptakach, które próbują sobie poradzić z licznymi zagrożeniami z w klimacie klasycznych gier arcade!

Homeworld: Deserts of Kharak będzie darmowe za tydzień: 24 - 31 sierpnia 2023

Przy okazji zmiany oferty dowiedzieliśmy się, że już od 24 sierpnia 2023 roku będzie można zupełnie za darmo zgarnąć strategię Homeworld: Deserts of Kharak, sequel znanego cyklu, stawiający na mniejszą skalę oraz nieco inne podejście do zabawy.

Przeczytaj też: Europa Universalis IV oraz Orwell: Keeping an Eye on You za darmo na Epic Games Store

Czym są Homeworld: Deserts of Kharak?

Ostatnia gra z cyklu Homeworld to pełnoprawny sequel, który zgodnie ze swoim tytułem skupia się na zmaganiach na obcej planecie Kharak. Lokalna pustynia to miejsce z potencjałem, ale i licznymi niebezpieczeństwami. LIM doskonale wie o tym, czym może się stać LM-27, ale ma także pojęcie o tym, że poszukiwacze skarbów i tak podejmą się trudnego zadania!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners