Poznaliśmy datę beta testów Flame Keeper, które wystartują już niebawem! Co czeka graczy?

lubiegrac news Poznaliśmy datę beta testów Flame Keeper, które wystartują już niebawem! Co czeka graczy?
Poznaliśmy datę beta testów Flame Keeper, które wystartują już niebawem! Co czeka graczy?Tamer Adas | 28 stycznia 2023, 17:25

Untold Tales oraz Kautki Cave zdecydowało się oficjalnie zapowiedzieć datę i start beta testów swojej nadchodzącej i obiecującej gry Flame Keeper, którą będzie można sprawdzić jeszcze w tym miesiącu!

Startują beta testy Flame Keeper!

Autorzy oraz wydawca zdecydowali się zapowiedzieć, że już oficjalnie 30 stycznia wystartują beta testy obiecująco zapowiadającej się gry Flame Keeper. Na Steamie gracze będą mogli zapoznać się z jak najnowszą wersją produkcji, udostępniającej mechaniki oraz szereg poziomów.

W ten sposób gracze będą się mogli zapoznać ze sporym fragmentem przygody duszka Ignisa, dyszka ognia, dążącego do przywrócenia potężnej mocy Wiecznego Płomienia. To wiąże się jednak z niełatwą z licznymi przeciwnikami.

W ramach swobodnej rozgrywki spodziewać się możemy szeregu przydatnych umiejętności pasywnych oraz satysfakcjonujących aktywnych zdolności, zapewniających dodatkowe opcje taktyczne oraz szereg satysfakcjonujących kombinacji, czyniących zabawę w Flame Keeperze jeszcze bardziej zadowalającą!

Przeczytaj też: Sony Pictures z oficjalnym zwiastunem 65, w którym Adam Driver walczy o przetrwanie w świecie pełnym dinozaurów

Kiedy rozpoczną się beta testy Flame Keeper?

Autorzy oraz wydawca zapowiedzieli, że 30 stycznia bieżącego roku gracze będą mogli wziąć udział w beta testach Flame Keeper. Na tę chwilę nie zdecydowano się zdradzić, kiedy dojdzie do zakończenia tego etapu produkcji.

Kiedy rozpoczną się beta testy Flame Keeper?

Flame Keeper nie ma daty premiery pełnego wydania.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners