Poznaliśmy datę premiery Inkulinati! Kiedy zadebiutuje polska, roguelite'owa strategia na manuskryptach?

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery Inkulinati! Kiedy zadebiutuje
Poznaliśmy datę premiery Inkulinati! Kiedy zadebiutuje polska, roguelite'owa strategia na manuskryptach?Tamer Adas | 8 lutego 2024, 23:55

Doczekaliśmy się oficjalne potwierdzenia daty premiery Inkulinati, polskiej strategii z roguelite'owym charakterem od polskiego studia Yaza Games, wspartego przez niemieckiego wydawcę Daedalic Entertainment. Kiedy dojdzie do premiery pełnego wydania? Na co mogą liczyć gracze?

Yaza Games i Daedalic Entertainment zdecydowały się zapowiedzieć, że już 22 lutego dojdzie do pełnoprawnej premiery ich strategii i growego rogalika Inkulinati. Fani mogą się szykować do nieodległego debiutu propozycji rozgrywającej się na średniowiecznych manuskryptach.

O czym jest Inkulinati?

Polski roguelite dostarcza graczom strategiczną zabawę ze sztuczną inteligencją oraz innymi graczami, rozgrywającą się na średniowiecznych manuskryptach. W dowcipnych okolicznościach będą się toczyć zacięte pojedynki, czerpiące garściami z faktycznej historii.

Przeszło 50 jednostek reprezentujących różne klasy, szereg map, środowisk, umiejętności czy wydarzeń w trakcie kampanii... to wszystko jedynie część przygód, jakie będzie można doświadczyć w pełnym wydaniu. Autorzy przygotowali dodatkowe niespodzianki czy nawet zagadki logiczne.

Samemu lub ze znajomymi będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności, skuteczność radzenia sobie na licznych frontach, w nietypowych okolicznościach, gdzie atrament ma niezwykłą moc oraz wartość...

Zapoznaj się również z: Dziś nadciągnęła demokra... premiera Helldivers 2! Kosmos czeka na takich wojaków jak Wy!

Kiedy wydany zostanie Inkulinati?

Inkulinati ma zaliczyć 22 lutego 2024 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Nowy zwiastun Inkulinati

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners