Dziś nadciągnęła demokra... premiera Helldivers 2! Kosmos czeka na takich wojaków jak Wy!

lubiegrac publicystyka Dziś nadciągnęła demokra... premiera Helldivers 2! Kosmos czeka na takich wojaków jak Wy!
Dziś nadciągnęła demokra... premiera Helldivers 2! Kosmos czeka na takich wojaków jak Wy!Tamer Adas | 8 lutego 2024, 20:50

Dziś nadciąga premiera Helldivers 2, nowej gry Arrowhead Game Studios oraz Sony Interactive Entertainment. Fani mogą powrócić do świata, gdzie rozpoczęło się kosmiczne wprowadzanie demokracji oraz zmierzenie się z licznymi, potężnymi potworami!

O czym jest Helldivers 2?

Zgodnie z obietnicą dziś następuje premiera drugiej gry duetu Arrowhead Game Studios i Sony Interactive Entertainment w postaci Helldivers 2. Druga odsłona cyklu, który naprawdę skutecznie rozpoczął swoją przygodę niedaleko premiery PlayStation 4. Po kilku latach doczekaliśmy się kontynuacji, która przechodzi na perspektywę trzecioosobową z większym budżetem, spektakularnością oraz rozwinięciem pierwotnej wizji.

Gracze mogą w grupach czteroosobowych zmierzyć się na różnych planetach z szeregiem potworów oraz kosmicznych istot, które nacierać będą praktycznie z każdej strony. Poprzez wsparcie na powierzchni oraz z przestrzeni kosmicznej, możliwe będzie zniwelowanie przewagi wrogich sił.

Co kształtuje rozgrywkę w Helldivers 2?

Popularna produkcja dostarcza graczom okazję do zapoznania się z nastawioną na współpracę strzelanką trzecioosobową rozgrywającą się na wielu planetach, gdzie pojawią się główne oraz poboczne cele do zrealizowania. Krok po kroku zespół będzie mierzył się z coraz większym zagrożeniem ze strony licznych kosmicznych potworów oraz zmutowanych istot. Szereg map, zleceń, sprzętu i umiejętności do pozyskania oraz rozwijania, dostarczających razem okazję do eksperymentowania oraz dostosowania bohatera do własnych preferencji.

Przeczytaj również:

Pierwsze oceny i recenzje Helldivers 2

Dotychczas w sieci nie uświadczymy praktycznie żadnej pełnoprawnej recenzji drugich Helldiverów, choć z pewnością już wkrótce te będą dostępne w sieci. To samo w sobie powoduje, że część społeczności fanów graczy może mieć pewne wątpliwości dotyczące jakości gry.

Druga odsłona na tę chwilę doczekała się szeregu bardzo przeciętnych, a w zasadzie kontrastujących opinii na Steamie. Fani narzekają nie tylko na problemy techniczne, kłopoty z połączeniem czy słabą optymalizację, ale także na mocno ingerujący w komputer system nProtect Gameguard, który w teoretycznie ma walczyć z oszustami.

Premiera Helldivers 2

Gra Helldivers 2 dziś zalicza premierę - 8 lutego 2024 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

Zwiastun premierowy Helldivers 2

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners