Niebawem poznamy odpowiedź na pytanie Jak powstawał Tomb Raider? Książka wkrótce zadebiutuje w Polsce!

lubiegrac news Niebawem poznamy odpowiedź na pytanie Jak powstawał Tomb
Niebawem poznamy odpowiedź na pytanie Jak powstawał Tomb Raider? Książka wkrótce zadebiutuje w Polsce!Tamer Adas | 12 lutego 2024, 10:45

Doczekaliśmy się ogłoszenia daty premiery Jak powstawał Tomb Raider, cenionej książki Daryla Baxtera, która ukaże się na polskim rynku za sprawą wydawnictwa Open Beta! Czego gracze mogą się spodziewać po tej publikacji?

Open Beta wyda Jak powstawał Tomb Raider!

Oficjalnie Wydawnictwo Open Beta ogłosiło, że w przyszłym miesiącu ich nakładem na rynku ukaże się książka Jak powstawał Tomb Raider. Praca Daryla Baxtera prezentuje początki znakomitego cyklu, opracowanego przez CORE Design.

Fani będą mogli zapoznać się z wieloma szczegółami dotyczącymi historii, która rozpoczęła się jeszcze w 1994 roku, stanowiąc początek niezwykłej sagi z jedną z najbardziej popularnych bohaterek w historii gier wideo.

Przeczytaj również: Na Steamie dostępna jest wyprzedaż gier Need for Speed! Ostatnie części zgarniemy z rabatami na poziomie -85%

Jak narodziła się Lara Croft?

Między innymi na to pytanie odpowie historia prezentowana poprzez głos zespołu deweloperskiego, jego sukces oraz przygotowania do oddania swojej serii w ręce nowego studia. Nie zabraknie sfery graficznej, muzycznej czy głosowej.

Zapoznać się będzie można z takimi ciekawostkami jak motywy do wprowadzenia T-Rexa do całej przygody czy też brak widocznego nieba w pierwszej odsłonie. A to tylko część z zaskakujących historii zawartych na kartach książki.

Data premiery Jak powstawał Tomb Raider

Książka Jak powstawał Tomb Raider ukaże się 8 marca 2024 roku na polskim rynku. Publikację w ramach przedsprzedaży pozyskać możemy za 35,99 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners