Roguelite'owy bullet hell Pathfinder Gallowspire doczekała się daty pełnego wydania!

lubiegrac news Roguelite'owy bullet hell Pathfinder Gallowspire doczekała się daty pełnego wydania!
Roguelite'owy bullet hell Pathfinder Gallowspire doczekała się daty pełnego wydania!Tamer Adas | 3 marca 2024, 23:55

Poznaliśmy oficjalną datę premiery pełnego wydania Pathfinder Gallowspire! Rogalikowy sequel oficjalnie zadebiutuje na początku przyszłego roku, za sprawą BKOM Studios oraz ich partnerów. Kiedy dojdzie do ukazania się an rynku?

Paizo oraz BKOM Studios ogłosiły, że Pathfinder: Ocaleni z Gallowspire zostanie wydany 4 kwietnia bieżącego roku. Doskonale już znany fanom RPG-ów świat Pathfinder można ujrzeć przez zupełnie nową soczewkę, w formule łączącej roguelite'a oraz bullet hell survivor.

W Gallowspire samodzielnie lub z przyjacielem dojdzie do starcia z szepcącym tyranem Tar-Baphonem. Wraz z opuszczeniem Wczesnego Dostępu, Pathfinder: Ocaleni z Gallowspire wprowadzi szereg bardzo oczekiwanych funkcji społeczności, a także poprawki interfejsu użytkownika, ogólnego balansu i kompatybilności ze Steam Deck.

Przeczytaj też:

 

Gracze mogą już teraz stawić czoła głębiom Gallowspire, posługując się atakami, unikami, pozyskując cenne bonusy oraz skutecznie łącząc wzmocnienia wynikające z mikstur. Z dodaniem dedykowanych rozdziałów, szybszym postępem postaci, trybem hyper i nowymi kolekcjonerskimi kartami Pathfindera, każda udana próba przynosi wielką nagrodę.

W głębiach Gallowspire leży wstydliwy mityczny Tar-Baphon, jeden z najstarszych i najpotężniejszych złoczyńców Pathfinder. Zatrzaśnięty pod swoją starożytną siedzibą, sprytnie szykuje swój wielki powrót. Kiedy magia, która go więzi, zaczyna zawodzić, trzech nieustraszonych bohaterów stanie na wysokości zadania, mając za zadanie zagłębienie się w głębiach Gallowspire oraz powstrzymania jego działań.

Pathfinder Gallowspire odbędzie się 4 kwietnia 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners