Oto nowa data premiery RIN The Last Child, które najpierw trafi na komputery, a następnie na konsole

lubiegrac giełda Oto nowa data premiery RIN The Last Child, które najpierw
Oto nowa data premiery RIN The Last Child, które najpierw trafi na komputery, a następnie na konsoleTamer Adas | 15 stycznia 2024, 07:15

Doczekaliśmy się ogłoszenia nowej daty premiery RIN The Last Child, które zgodnie z nową koncepcją studia Space Fox Games, zagości wpierw na komputerach osobistych, aby dopiero następnie zagościć również na konsolach. Kiedy ostatecznie pokierujemy dzieckiem Twórców Arkadii?

O czym jest RIN: The Last Child?

Po przesunięciu produkcji z września, ostatecznie gracze w tytułową bohaterkę będą się mogli wcielić, aby jako dziecko Twórców Arkadii, stanąć przeciwko mrokowi ogarniającemu świat przedstawionym.

25 stycznia w formie metroidvanii rozpocznie się przygoda, które spowoduje, że dzielna bohaterka poprzez magię spróbuje doprowadzić do sytuacji, aby świat ponownie się uleczył z pogłębiającej się zarazy.

Gracze otrzymują rozbudowany system zarządzania magią, dzięki czemu po poszczególne elementy można wytworzyć swoje czary. W ten sposób będziemy musieli skutecznie radzić sobie w ramach wielu wyzwań z licznymi ścieżkami do celu.

Zapoznaj się również z: Oto najlepsze mody do GTA 5 w 2024 roku! Jakie fanowskie rozszerzenia warto mieć, aby cieszyć się jeszcze lepszą rozgrywką?

Kiedy wydany zostanie RIN: The Last Child?

RIN: The Last Child ma ukazać się 25 stycznia 2024 roku na komputerach osobistych. Pod koniec pierwszego kwartału produkcja będzie dostępna także na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Polska spółka Space Fox Games S.A. notowana jest na parkiecie NewConnect.

Nowy zwiastun RIN: The Last Child

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners