Dowiedzieliśmy się, kiedy zakończy się Wczesny Dostęp gry Smalland Survive the Wilds!

lubiegrac news Dowiedzieliśmy się, kiedy zakończy się Wczesny Dostęp gry Smalland Survive the Wilds!
Dowiedzieliśmy się, kiedy zakończy się Wczesny Dostęp gry Smalland Survive the Wilds!Tamer Adas | 2 lutego 2024, 11:05

Poznaliśmy dokładną datę premiery Smalland Survive the Wilds, kończącej powoli swój Wczesny Dostęp gry firm Merge Games oraz Maximum Games. Kiedy dojdzie do pełnego wydania 1.0?

Maximum Games wraz z Maximum Games zdecydowały się zapowiedzieć, że już 15 lutego dojdzie do premiery pełnego wydania gry o przetrwaniu Smalland: Survive the Wilds. Debiut odbędzie się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S, Xbox Series X.

O czym jest Smalland Survive the Wilds?

Już 15 lutego gracze będą mogli przenieść się do wielkiego mini świata znanego z gry Smalland, która zaoferuje wieloosobową przygodę o próbie przetrwania w warunkach, gdzie ludzkość to miniaturowa rasa. W tych okolicznościach w maksymalnie 10 osób będzie można się elegancko urządzić.

Poprzez między innymi dedykowane serwery możliwe będzie delektowanie się przyjemną i wyjątkową zabawą, która rozszerzona została o kolejne biomy, niezależne postacie, zadania czy istoty, które mogą nam posłużyć jako pomoc w transporcie.

Jeszcze przed debiutem dowiedzieliśmy się, że autorzy zamierzają wspierać w całym 2024 roku swoją produkcję, oferując darmowe DLC-ki, dodatki oraz aktualizacje wprowadzające między innymi rozległe szczyty lasu czy gorący obszar pustynny.

Zapoznaj się również z: Nowe gry w Amazon Prime Gaming w lutym 2024 roku zostaną zapamiętane, jako kiepski żart handlowego giganta...

Kiedy wydany zostanie Smalland Survive the Wilds?

Smalland: Survive the Wilds ma zaliczyć premierę 15 lutego 2024 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Nowy zwiastun Smalland Survive the Wilds

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners