Oto data The Game Awards 2023. Kiedy odbędzie się tegoroczna edycja gali rozdania nagród?

lubiegrac publicystyka Oto data The Game Awards 2023. Kiedy odbędzie się tegoroczna edycja gali rozdania nagród?
Oto data The Game Awards 2023. Kiedy odbędzie się tegoroczna edycja gali rozdania nagród?Tamer Adas | 19 maja 2023, 09:15

Coraz więcej wydarzeń i konferencji otrzymuje swoje daty, tymczasem już w zasadzie wiemy kiedy odbędzie się ostatnia impreza w 2023 roku. Zgodnie z doniesieniami, spodziewać się możemy, że The Game Awards 2023, odbędzie się niemalże w tym samym terminie co w 2022. Kiedy zatem dojdzie do kolejnej edycji gali?

Wiemy już, kiedy odbędzie się The Game Awards 2023!

Za sprawą Jeffa Grubba de facto dowiedzieliśmy się, że kolejna edycja gali rozdania nagród The Game Awards odbędzie się 8 grudnia, gdy większość graczy... pojawi się przed monitorami/telewizorami (lub rano jak to u nas ma miejsce), aby zobaczyć zwiastuny oraz nowe prezentacje poszczególnych gier.

Nagrodzone zostaną najlepsze propozycje, studia oraz osoby, mogące się pochwalić w minionych miesiącach sporymi sukcesami oraz pozytywnym odbiorem w branży gier. Klasycznie nie zabraknie gości specjalnych oraz licznych niespodzianek, które mają umilić spektakl.

Przeczytaj również: MSI zaprezentowało swoje karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 4060! Kiedy będziemy mogli je pozyskać i w jakiej cenie?

Atrakcje podczas The Game Awards 2023

Tradycyjnie poza samą galą rozdania naród, gracze będą mogli wziąć udział w konkursach, posłuchać wyjątkowych występów muzycznych czy ujrzą zapowiedzi nowych tytułów. Nie zabraknie także przestrzeni na reklamy, które mimo wszystko bywają skutecznie wprowadzane w całą formułę.

Gry podczas The Game Awards 2023

Być może podczas tegorocznej edycji ponownie ujrzymy wyczekiwane Hellblade 2 od Ninja Theory oraz szereg propozycji, które zadebiutują w 2024, bądź w późniejszych latach. Być może nie tylko Microsoft przygotuje na to wydarzenie sporą niespodziankę...

Data The Game Awards 2023

The Game Awards 2023 odbędzie się 8 grudnia 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners