Dehaka, nowy dowódca dołączył do obsady w SC II!
lubiegracnews Dehaka, nowy dowódca dołączył do obsady w SC II!
| 2 września 2017, 12:05
Dehaka oficjalnie dołączyÅ‚ do Trybu WspóÅ‚pracy w StarCraft II: Legacy of the Void, dziÄ™ki czemu możemy już zacząć dowodzi armiÄ… prehistorycznych Zergów!
Nowe stada dołączyÅ‚y do gry i pozwalajÄ… nam zaatakować licznych przeciwników czajÄ…cych siÄ™ gdzieÅ› tam w mroku Sektora Koprulu. Dehaka i jego stado ruszÄ… do walki, w której najważniejsza bÄ™dzie ewolucja i adaptowanie siÄ™ do walki. To dziÄ™ki temu elementowi bÄ™dziemy mogli caÅ‚y czas możemy zmieniać swojÄ… taktykÄ™ oraz sposoby na eliminowanie armii wroga.
Oto gÅ‚ówne umiejÄ™tnoÅ›ci Dehaki:
Skok – doskakuje do wrogich jednostek i wyprowadza dziki atak,
ZastraszajÄ…cy Ryk – wprawia wrogów w osÅ‚upienie i zmniejsza ich szybkość ruchu oraz ataku,
Pożarcie – pochÅ‚ania wrogÄ… jednostkÄ™ i tymczasowo zyskuje jej siłę.
Najbardziej docenimy jednak pierwotne czerwie, które bÄ™dÄ… siaÅ‚y zagrożenie niemalże w każdym miejscu na mapie. Ich potężne umiejÄ™tnoÅ›ci wspomogÄ… naszego bohatera w zaciekÅ‚ych atakach.
Blizzard ponownie zabawiÅ‚ siÄ™ formÄ… tym razem oferujÄ…c nam przygody dowódcy, który w zupeÅ‚nie inny sposób prowadzi swoje jednostki do boju. To wÅ‚aÅ›nie one stanowiÄ… o sile Dehaki i caÅ‚ej frakcji praZergów.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu