Wersja demo Ultra Mega Cats jest już oficjalnie dostępna do sprawdzenia!

lubiegrac news Wersja demo Ultra Mega Cats jest już oficjalnie dostępna do sprawdzenia!
Wersja demo Ultra Mega Cats jest już oficjalnie dostępna do sprawdzenia!redakcja | 13 maja 2024, 17:05

Już od dziś gracze mogą sprawdzić wersję demonstracyjną Ultra Mega Cats, nadchodzącej propozycji studia Fallen Leaf oraz współpracującymi z nimi ekipami Black Drakkar Games i Unseen Silence oferują możliwość samodzielnego zapoznania się z zarysem zbliżającego się w tym roku Wczesnego Dostępu.

W ramach startującego dziś festiwalu "Endless Replayability Fest" na Steam, pojawiła się okazja, by gracze pierwszy raz mogli samodzielnie sprawdzić w akcji grę Ultra Mega Cats. Demo pozwala zagrać dwoma postaciami, którymi są pierwsze koty ujawnione przez studio Fallen Leaf. Gracze będą mogli rzucić się w wir walki zarówno solo, jak i w trybie współpracy.

Zapoznaj się też z: Slavic Magic wprowadza szereg poprawek do Manor Lords

Z naciskiem na dynamiczną akcję, Ultra Mega Cats oferuje intensywną i wybuchową rozgrywkę, pozwalając ci grać tak, jak chcesz i wykazać się kocim refleksem - dzięki zróżnicowanej grupie postaci. W momencie premiery we wczesnym dostępie gra będzie zawierać Kagero i BBkata z własnymi unikalnymi umiejętnościami i stylem gry, oferując dużą różnorodność.

Kagero jest lekka na nogach i stawia na skradanie się i podstępy w stylu ninja, podczas gdy BBkat gra bardziej jak tank, wykorzystując potężne ataki dystansowe. Do pełnej wersji Ultra Mega Cats zostanie dodanych więcej kocich bohaterów.

Ultra Mega Cats to nie tylko szybka, szalona rozgrywka. W przeciwieństwie do wielu innych roguelike'ów, ta przygoda koncentruje się na postaciach i ich historiach, a każdy Mega Kot ma odrębną osobowość. W Ultra Mega Cats zadaniem gracza i jego bandy kotów jest przemierzanie poziomów w celu uwolnienia uwięzionych Starożytnych Kotów. Tylko wtedy porządek i koci raj zostaną przywrócone.

Polskie Ultra Mega Cats ma trafić jeszcze w 2024 roku do Wczesnego dostępu na komputerach osobistych.

Firma Fallen Leaf S.A. ma zadebiutować w drugim kwartale 2024 roku na parkiecie NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners