Slavic Magic wprowadza szereg poprawek do Manor Lords

lubiegrac news Slavic Magic wprowadza szereg poprawek do Manor Lords
Slavic Magic wprowadza szereg poprawek do Manor LordsTamer Adas | 13 maja 2024, 15:05

Oficjalnie polskie studio Slavic Magic wprowadziło szereg poprawek do Manor Lords, które w ramach wydania 0.7.960 wprowadza istotne zmiany w ramach zachowania sztucznej inteligencji oraz zmian w balansie, które mają podnieść poziom trudności rozgrywki.

Ekipa współpracująca z Hooded Horse zdecydowało się szybko udoskonalić swój tytuł w ramach Wczesnego Dostępu. Ten po ciepłym przyjęciu, choć z istotnymi uwagami, doczekał się pierwszych modyfikacji, które mają uczynić zabawę jeszcze bardziej wciągającą oraz satysfakcjonującą.

Wprowadzone nowości mają spowodować, że nasi ludzie sprawniej będą porządkować nasze zasoby jedzenia, a szlaki handlowe będą funkcjonować słabej, choć odbędzie się to wraz z rabatem z 50 do 25 złotych monet. W efekcie wyniki finansowe powinny być w dłuższej perspektywie lepsze.

Zapoznaj się również z: WW2 Rebuilder trafiło na Xboxy

Nie zabrakło także działań, które spowodowały, że łucznicy zostali dostrzegalnie osłabieni, choć zauważyć należy, że mamy dalej do czynienia z eksperymentami, zatem niebawem być może i Ci żołnierze doczekają się wzmocnienia.

Pełnoprawnie funkcjonować będą podatki królewskie, zmieniony zostaje zakres cech wynikający z prowadzenia kolonii, otwierania poszczególnych punktów, a także zdecydowano się obniżyć ilość pochłanianego przez rodziny pożywienia aż o 75%.

Strategia Manor Lords zagościło we Wczesnym Dostępie w dniu 24 kwietnia 2024 roku na komputerach osobistych. Tytuł już można sprawdzić w PC Game Passie. Wersje na Xboxy Series pojawią się w późniejszym okresie.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://store.steampowered.com/app/1363080/Manor_Lords/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners