Deviation Games odrodzi się za sprawą współpracy z PlayStation?

lubiegrac news Deviation Games odrodzi się za sprawą współpracy z PlayStation?
Deviation Games odrodzi się za sprawą współpracy z PlayStation?Tamer Adas | 13 maja 2024, 06:05

Niedawno zamknięte Deviation Games może się odrodzić za sprawą współpracy z PlayStation. Sony zdecydowało się ponoć nawiązać współpracę z byłymi pracownikami brytyjskiego zespołu, co może poskutkować stworzeniem kolejnego studia eskkluzywnego.

Sony Interactive Entertainment jakiś czas temu nie zadbał odpowiednio o założone studio Deviation Games, które ostatecznie zamknięto. W sieci pojawiły się jednak zadziwiające wieści. Jak się okazuje Michael Anthony zdradził, że z jego informacji wynika, że przynajmniej część byłych pracowników, ma dalej współpracować z PlayStation.

Zapoznaj się także z: Lucas Podolski znalazł się w Mieszanej Drużynie Sezonu w EA Sports FC 24!

Były członek Deviation Games dowiedział się, że ponoć dalej ma powstawać zupełnie nowy tytuł, który ma bazować na nieznanej marce. Deweloperzy mają projektować samodzielnie kolejny projekt, który ma zaoferować graczom najwyższy branżowy poziom.

Być może tym razem japońska korporacja okaże się bardziej cierpliwa w ramach podejmowania decyzji o anulowaniu projektu, są szanse na to, że przynajmniej fani będą mogli zweryfikować to, czyli byli autorzy Call of Duty w nowych barwach, mogą zaskoczyć.

Ekipa ponoć prowadzona ponownie przez Jasona Blundella może okazać się sporym zaskoczeniem, gdyż pierwotnie studio dysponowało przeszło setką pracowników, którzy mieli otrzymać odpowiednie wsparcie finansowe. Najwyraźniej ktoś uznał, że popełnił błąd i pragnie go naprawić...

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/sony-reportedly-forms-studio-with-former-deviation-games-devs/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners