Diablo 4 z poziomami trudności? Najnowszy wyciek sugeruje takie rozwiązanie wraz z rozbudowanym kreatorem postaci

lubiegrac news Diablo 4 z poziomami trudności? Najnowszy wyciek sugeruje
Diablo 4 z poziomami trudności? Najnowszy wyciek sugeruje takie rozwiązanie wraz z rozbudowanym kreatorem postaciTamer Adas | 9 sierpnia 2022, 06:00

W sieci pojawiła się grafika, wywodząca się z niezwykle mocno wyczekiwanego Diablo 4. Za jej sprawą internauci błyskawicznie wyłapali kolejne, interesujące informacje dotykające tym razem poziomów trudności oraz kreatora postaci.

Nowy wyciek rozgrzał sieć...

Do internetu wpłynęła nowa grafika, a w zasadzie screenshot wywodzący się z beta testów, w których udział mają brać jedynie zaproszeni goście oraz przyjaciele Blizzarda. W ten sposób w sieci pojawiły się nowe wieści, dotyczące dwóch aspektów nadchodzącego aRPG-a.

Zapoznaj się również z:

 

Kreator postaci w Diablo IV

Jednym z prezentowanych systemów jest kreator postaci, za sprawą którego gracze będą mogli wybrać różne typy ciała, twarzy, odmienną fryzurę, dodatki czy tatuaże. Opcji zgodnie z plotkami być naprawdę wiele. Każdy będzie mógł wykreować swojego wyjątkowego wojownika, choć nie zabraknie także opcji losowania wizerunku przez samą produkcję.

Poziomy trudności pojawią się w Diablo 4?

Innym aspektem uwiecznionym na znikających z sieci grafik okazał się... podział poziomów trudności. Te bazowo mają być dwa: Poszukiwacz przygód/awanturnik oraz Weteran. Opcja ta ma pogodzić zarówno rozpoczynających swoją przygodę z marką Diablo, jak również i potrzeby największych zajadaczy, którzy po premierze spędzą wiele godzin w różnorakich lochach, polując na jeszcze lepszy sprzęt.

Wyczekiwane Diablo IV ma zadebiutować jeszcze w 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-leaks-highlight-difficulty-options-in-depth-character-creator/1100-6506235/ i https://www.videogameschronicle.com/news/footage-from-the-diablo-4-alpha-has-appeared-online/

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners