Diablo IV: gracze będą mogli odejść od głównej misji i skupić się na zadaniach pobocznych. Twórcy gry zdradzają nowe szczegóły o swojej produkcji

lubiegrac news Diablo IV: gracze będą mogli odejść od głównej misji
Diablo IV: gracze będą mogli odejść od głównej misji i skupić się na zadaniach pobocznych. Twórcy gry zdradzają nowe szczegóły o swojej produkcjiMaciej Gaffke | 13 listopada 2022, 12:00

Przedstawiciele Blizzard Entertainment udzielili niedawno wywiadu, w którym wyjaśniają niektóre aspekty nadchodzącego Diablo IV. Twórcy skupili się na otwartym świecie oraz nowym systemie, zastosowanym w produkcji.

Według zapowiedzi, Diablo IV ma zadebiutować w 2023 roku, więc na premierę jeszcze trochę poczekamy. W międzyczasie Blizzard Entertainment zdradził kilka wiadomości o tej produkcji. Co czeka na wielbicieli serii w najnowszej odsłonie? 

Zapoznaj się również z:

Joe Shely, który jest reżyserem gry, oraz Rod Fergusson, dyrektor Diablo, udzielili niedawno wywiadu portalowi IGN, w którym rozmawiali o funkcjonowaniu otwartego świata i nowym systemie w rozgrywce. Twórcy przekazali, że gracze będą mogli swobodnie decydować o kolejności wykonywanych zadań, dotyczy to także misji pobocznych. 

Zaznaczono również, że każdy metr otwartego świata został zaprojektowany do walki, zatem pojedynki mogą zostać stoczone wszędzie. Twórcy opowiedzieli też o systemie Renown, który będzie zastosowany w Diablo IV.

Wraz z eksploracją świata i odkrywaniem nowych przedmiotów czy realizacją misji pobocznych, postać ma otrzymać zwiększoną sławę, która da dodatkowe korzyści. Jako przykład takich nagród podano m. in. punkty do przyszłego rozwoju postaci, co może pozwolić na rozpoczęcie gry innym bohaterem, który będzie już miał kilka punktów umiejętności.

Wyczekiwane Diablo IV ma zadebiutować w 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pcgamesn.com/diablo-4/open-world-renown

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners