Blizzard zaprezentować podstawy kolejnych systemów w Diablo IV! Szczególnie jeden element może być niepokojący...

lubiegrac news Blizzard zaprezentować podstawy kolejnych systemów w Diablo
Blizzard zaprezentować podstawy kolejnych systemów w Diablo IV! Szczególnie jeden element może być niepokojący...Tamer Adas | 20 sierpnia 2022, 07:10

Blizzard Entertainment zdecydował się oficjalnie wydać kolejny Piekielny kwartalnik, prezentujący jak w Diablo IV będzie funkcjonował między innymi system sezonów, wydarzenia, karnety i skórki.

Po wielu aferach z Diablo Immortal, "Zamieć" zdecydowała się wydać swój najnowszy Piekielny kwartalnik, zapewniający graczom okazję do spojrzenia na to, jakie podstawy swoją za systemami odpowiedzialnymi za monetyzację kolejnego Diablo. Jak się okazuje... będzie tego sporo!

Trzeba twórcom oddać, że tym razem zdecydowali się postawić na kilka systemów, które szerzej zdecydował się przedstawić zastępca reżysera gry Joseph Piepiora, który krok po kroku omawia poszczególne aspekty nadchodzącej, czwartej odsłony.

Zapoznaj się też z:

 

Zgodnie z zapowiedzią Blizzarda, "Czwórka" jest od samego początku tworzona jako usługa-growa, mająca na celu zapewnienie szeregu opcji monetyzacji. Wcześniejsze zapewnienia mówiły o tym, że system będzie łatwiejszy i przyjemniejszy dla graczy, niż miało to miejsce w mobilnym Immortal.

Marka po raz kolejny doczeka się systemu sezonów, które rozwijać się będą między innymi poprzez odświeżenie formuł metagry. Wprowadzenie wydarzeń na żywo czy systemu Karnetu z szeregiem nagród, które będą odblokowywane wraz z postępem.

Najbardziej niepokojącym obecnie zjawiskiem jest... pojawienie się specjalnego wariantu pancerzy, pełniących rolę skórek. Z jednej strony w grze znajdziemy określony sprzęt z jego bojową charakterystyką oraz określonym statystykami (pancerz po lewej), a z drugiej obecny będą ozdobne opancerzenie, odpowiedzialne jedynie za warstwę wizualną (strój po prawej). W zasadzie od ręki ktoś, kto nie spędził z grą wielu godzin, nie będzie w stanie ich odróżnić, co już samo w sobie może niektórych nieświadomych graczy prowadzić w stronę nieplanowanego zakupu.

Wyczekiwane Diablo IV ma zadebiutować jeszcze w 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners