Diuna 2, widowiskowe science-fiction zostało zaprezentowane na finałowym zwiastunie

lubiegrac newsy filmowe Diuna 2, widowiskowe science-fiction zostało zaprezentowane na finałowym zwiastunie
Diuna 2, widowiskowe science-fiction zostało zaprezentowane na finałowym zwiastunieAgata Dudek | 3 lipca 2023, 08:00

Diuna 2, widowiskowe science-fiction zostało zaprezentowane na finałowym zwiastunie. No kontynuację filmu wybierzemy się do kina na początku listopada.

Diuna 2, a właściwie Diuna: część druga to film, który wprawdzie zaliczył pewne opóźnienie, ale swoją potwierdzoną premierę będzie mieć z początkiem listopada. Zanim się to stanie Warner Bros Polska dzieli się z oczekującymi na premierę widzami, widowiskowym zwiastunem. 

Zapoznaj się również z: Nadchodzące The Sims 5 zostanie wydane w modelu free to play? Maxis i EA mogą zaskoczyć społeczność bazując na swoim doświadczeniu

O czym jest Diuna 2?

Fabuła Diuny 2, jest kontynuacją filmu Diuna, jest klasyczną produkcją science-fiction. Paul Atryd i sojusz wybierają się w niezwykłą podróż, w której nie zabraknie trudnych, wojennych momentów, spiskowców. Bohater pragnie zemsty na tych, którzy zniszczyli jego rodzinę. Będzie także rozdarty między miłością, a losami świata jakie leżą w jego rękach. 

Obsada Diuna 2

W obsadzie filmu Diuna: cześć dwa znaleźli się: Timothée Chalamet (Diuna, Tamte dni, tamte noce, Lady Bird), Zendaya (serial HBO Euforia, Spider-Man: Homecoming), Rebecca Ferguson (Doktor Sen), Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludzi, Skyfall). W pozostałych rolach: Josh Brolin, Christopher Walken, Stellan Skarsgård, Florence Pugh, Austin Butler.

Reżyserem filmu Diuna 2 jest Denis Villeneuve, mający na swoim koncie pierwszą odsłonę filmu, a także takie produkcje jak: Nowy początek, Blade Runner 2049 czy Sicario. Autorami scenariusza do filmu są Jon Spaihts oraz Denis Villeneuve.

Przeczytaj też: Amazon Prime Video, nowości lipiec 2023, w opcji kup - wypożycz, a także w ramach abonamentu

Kiedy zadebiutuje Diuna 2?

Diuna: część 2 swoją kinową premierę będzie mieć 3 listopada 2023 roku. 

Zwiastun Diuna 2

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners