Tawerna oficjalnie trafiła do WarTales! Co oferuje graczom nowe DLC?

lubiegrac news Tawerna oficjalnie trafiła do WarTales! Co oferuje graczom nowe DLC?
Tawerna oficjalnie trafiła do WarTales! Co oferuje graczom nowe DLC?Tamer Adas | 21 kwietnia 2024, 14:20

W ostatnich dniach oficjalnie zadebiutował DLC The Tavern Opens, dzięki czemu w WarTales pojawia się zupełnie, cenna opcja do rozwinięcia swojej wielkiej strategii na zwycięstwo. Jakie nowości zostały wprowadzone przez francuski zespół?

Shiro Games w minionym tygodniu oficjalnie wypuściło nowy DLC do swojej gry WarTales. Fani strategicznych doznań mają okazję tym razem skupić się na spokojniejszym klimacie, ściśle związanym z tawernami, które były pełne atrakcji oraz przygód!

Nie inaczej będzie w grze, która otwiera się na nową profesję, budynki, przedmioty oraz możliwość zajmowania się dbaniem o swoich wojaków, podróżnych oraz innych klientów, spragnionych najlepszych trunków oraz kuchni.

Przeczytaj również: Harmony: The Fall of Reverie w wersji demonstracyjnej na wszystkich platformach. Do sprawdzenia pierwszy rozdział

Średniowieczny tytuł z otwartym światem dostarczy tym razem okazję do pozyskiwania ludzi, którzy uczynią naszą tawerną najsłynniejszą w królestwie. Najlepsi kucharze oraz mistrzowie trunków będą raczyć wszystkimi swoimi znakomitymi efektami prac, dzięki czemu pozyskać będzie można spory prestiż oraz wielkie ilości szczęścia i złota.

Przedstawiciele 15 frakcji będą mieli okazję, aby delektować się między innymi piwem ale, a to jedynie zwiększy opcje taktyczne fanów, podczas realizowania swojej wielkiej strategii.

WarTales ukazało się 12 kwietnia 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: WarTales
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners