Doctor Who 60th Anniversary Specials, Disney+ prezentuje zwiastun specjalnych odcinków serialu

lubiegrac newsy filmowe Doctor Who 60th Anniversary Specials, Disney+ prezentuje zwiastun specjalnych odcinków serialu
Doctor Who 60th Anniversary Specials, Disney+ prezentuje zwiastun specjalnych odcinków serialuAgata Dudek | 31 października 2023, 08:00

Sześćdziesiąta rocznica Doktora Who wraca na platformę Disney+, w pominięciem Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie serial będzie emitowany na BBC. Produkcja o tytule Doctor Who 60th Anniversary Specials ma być dostępna w trzech odcinkach, i została przez platformę Disney+ pokazana na pierwszym filmowym zwiastunie. 

Doctor Who 60th Anniversary Specials to serial akcji, sci-fi który dostępny będzie jedynie w trzech, specjalnych odcinkach, stworzonych przy okazji  faktycznej 60. rocznicy premiery pierwszego serialu Doctor Who. Kolejne odcinki emitowane będą na platformie Disney+ co tydzień. Pierwszy pojawi się za niecały miesiąc. 

O czym jest Doctor Who 60th Anniversary Specials?

Fabuła Doctor Who 60th Anniversary Specials koncentruje się ponownie na postaci Doktora Who, który wraz z Donną, którą łączy się ponownie, by walczyć z Zabawkarzem. W serialu ponownie wracają znane z całej serii postaci - Sylvia Noble, Shaun Temple i Kate Lethbridge-Stewart.

Zapoznaj się również z: SkyShowtime, platforma rusza z nową cenową promocją, którą możemy wykorzystać przez ograniczony czas

Obsada Doctor Who 60th Anniversary Specials

W obsadzie Doctor Who 60th Anniversary Specials, w rolach głównych znaleźli się David Tennant w roli Doktora i Catherine Tate w roli Donny Temple-Noble. W obsadzie także: Jacqueline King (Sylvia Noble), Karl Collins (Shaun Temple) i Jemma Redgrave (Kate Lethbridge-Stewart). A także: Yasmin Finney, Miriam Margolyes i Ruth Madeley.

Showrunnerem serialu jest Russell T. Davies, który jest także autorem scenariusza. Rolę reżysera pełnią: Rachel Talalay, Tom Kingsley i Chanya Button. Producentami wykonawczymi są Davies, Phil Collinson, Joel Collins, Julie Gardner i Jane Tranter. 

Odcinki Doctor Who 60th Anniversary Specials.

Serial  Doctor Who 60th Anniversary Specials przewidziany jest na jeden sezon, i liczy sobie jedynie trzy odcinki. Planowana jest premiera drugiego sezonu.

Sezony Doctor Who 60th Anniversary Specials

Serial  Doctor Who 60th Anniversary Specials w specjalnym sezonie, składającym się jedynie z trzech odcinków, przewidziany jest na dwa sezony. Jego premiera ma mieć miejsce w 2024 roku. 

Przeczytaj także: SkyShowtime, platforma rusza z nową cenową promocją, którą możemy wykorzystać przez ograniczony czas

Kiedy zadebiutuje Doctor Who 60th Anniversary Specials?

Doctor Who 60th Anniversary Specials zadebiutuje na platformie Disney+ w pierwszym odcinku „The Star Beast” 25 listopada, a „Wild Blue Yonder” i „The Giggle” 2 i 9 grudnia. 

Zwiastun Doctor Who 60th Anniversary Specials

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners