Dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 już w przyszłym miesiącu? Pojawiły się ciekawe przecieki

lubiegrac news Dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 już w przyszłym
Dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 już w przyszłym miesiącu? Pojawiły się ciekawe przeciekiMaciej Gaffke | 19 maja 2023, 15:05

Według najnowszych informacji dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 ma zadebiutować w najbliższym czasie. Nie jest to jednak oficjalna wiadomość od CD Projekt RED, więc należy jeszcze poczekać z entuzjazmem.

W najnowszym materiale dostępnym na kanale Remigiusza Maciaszka zdradzono bardzo ciekawe informacje o nadchodzącym dodatku do Cyberpunka 2077. Według Borysa Nieśpielaka, który brał udział w podcaście, rozszerzenie Phantom Liberty może zadebiutować między 8 czerwca a początkiem lipca.

Zapoznaj się także z: Wyruszyła wyprzedaż w związku z Festiwalem Sportowym na Steam 2023! Co tym razem ciekawego możemy pozyskać?

Przypomnijmy, że 8 czerwca to również data rozpoczęcia Summer Game Fest. Podobno na tym wydarzeniu CD Projekt RED ma udostępnić dziennikarzom oraz twórcom fragment rozgrywki Phantom Liberty. Być może podczas tej imprezy zostanie ujawniona także oficjalna data premiery dodatku.

Po raz pierwszy o Phantom Liberty usłyszeliśmy na The Game Awards 2022. Wtedy pokazano pierwszy zwiastun produkcji, w którym pojawił się Idris Elba, mający wcielić się w agenta Solomona Reeda.

Na dodatek Phantom Liberty czeka bardzo wielu graczy. Po premierze gry w 2020 roku otrzymaliśmy jeszcze anime osadzone w tym uniwersum. Cyberpunk 2077: Edgerunners ponownie zainteresowało odbiorców tą marką, co było widoczne w sprzedaży gry.

Cyberpunk 2077 zadebiutowało 10 grudnia 2020 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-dlc-release-window-rumor/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners