Dostępne są nowe przecieki związane z nowościami w nachodzącej produkcji EA Sports FC!

lubiegrac e-sport Dostępne są nowe przecieki związane z nowościami w nachodzącej produkcji EA Sports FC!
Dostępne są nowe przecieki związane z nowościami w nachodzącej produkcji EA Sports FC!Kamil Adas | 3 lipca 2023, 21:00

W FIFA 23 Ultimate Team trwa nowe wydarzenie związane z kartami Zmiennokształtnych, lecz my skupiamy się na kolejnych przeciekach na temat EA Sports FC, jakie pojawił się w niedawnym czasie w sieci. Co tym razem ciekawego możemy się dowiedzieć?

Najnowsza gra piłkarska EA Sports oraz całego Electronic Arts to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, jaka ma pojawić się już w tym roku na rynku, jednakże my dowiedzieć się możemy o kolejnych przeciekach, o których z pewnością musicie się dowiedzieć.

Zapoznaj się też z:

Z ostatnich informacji od znanego gracza FUT23News usłyszeć możemy o nowościach w nadchodzącej produkcji EA Sports FC. W trybie Ultimate Team pojawić się mają zwykłe karty i karty Ikon Kobiet oraz zmienić się ma możliwość ulepszania kart piłkarzy poprzez wykonywanie danych zadań.

Co więcej, w grze pojawić się mają wszystkie licencjonowane ligi. Dodatkowo jedną z najciekawszych informacji, o jakiej z musicie się dowiedzieć to brak modyfikatorów pozycji, które od lat dostępne są w trybie Ultimate Team. Ponadto do EA Sports FC również ma zostać przywrócony handel piłkarzy, który ostatni raz zadebiutował w edycji FIFY 14.

 

 

 

Nadchodzące EA Sports FC ma zadebiutować w 2023 roku. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://twitter.com/FUT23News/status/1673359468522815489 https://twitter.com/FUT23News/status/1674423530421899268

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners