Jakie wydarzenia ukształtują doświadczenia meczowe EA Sports FC 24? Gracze mogą liczyć a szereg interesujących rozwiązań

lubiegrac e-sport Jakie wydarzenia ukształtują doświadczenia meczowe EA
Jakie wydarzenia ukształtują doświadczenia meczowe EA Sports FC 24? Gracze mogą liczyć a szereg interesujących rozwiązańTamer Adas | 4 sierpnia 2023, 16:45

Nadszedł czas na kolejny zwiastun EA Sports FC 24, prezentujący doświadczenia meczowe, narzędzia do budowy otoczki oraz nowości i zmiany, które sprawią, że jeszcze mocniej cyfrowa rzeczywistość zbliży się do faktycznych spotkań piłkarskich.

EA Sports i Electronic Arts zdecydowały się oficjalnie zaprezentować kolejny zwiastun w formie małego dziennika deweloperskiego, dostarczającego graczom przegląd rozgrywki, zmian, ulepszeń i aspektów, które ukształtują EA Sports FC 24.

Próba zwiększenia się powiązania pomiędzy cyfrową oraz realną piłką nożną było jedną z podstaw nowej marki EA, które postanowiło wykorzystać liczne aspekty, aby móc ostatecznie zaoferować niewidziane wcześniej detale, nowe animacje oraz rozwiązania.

Zapoznaj się też z:

 

Tradycyjnie gracze mogą liczyć na sprawny przegląd najistotniejszych systemów oraz narzędzi, które ostatecznie złożyły się na nową generację symulacji, która zdecydowanie wyróżnia się na tle funkcjonującej konkurencji.

Co ciekawe, akurat w przypadku tego dziennika deweloperskiego w sieci... zabrakło wcześniejszych pogłosek dotyczących dokładnej zawartości prezentacji. Poruszane były różnego typu tematy, ale źródła tym razem nie doczekały się przecieków..

Wyczekiwane EA Sports FC 24 ma zadebiutować jesienią 2023 r. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners