Downward powraca za sprawa wydania Enhanced Edition

lubiegrac news Downward powraca za sprawa wydania Enhanced Edition
Downward powraca za sprawa wydania Enhanced EditionTamer Adas | 24 maja 2024, 15:50

Oficjalnie w ramach Plug in Digital wydawca francuski Dear Villagers ogłosił, że Downward powraca za sprawa wydania Enhanced Edition! Czego mogą się spodziewać fani tej nietypowej propozycji skupionej wokół magii oraz parkouru?

Kilka dni temu fani mogli się dowiedzieć, że zespół Caracal Games Studio odświeży produkcję, która pierwotnie zadebiutowała 13 lipca 2017 roku. Już na początku czerwca fani będą mogli ponownie spróbować się w rolki niezwykłego maga, który posługuje się nie tylko czarami, ale i zachwycającym parkourem.

Zapoznaj się także z: Pierwsze słuchawki Sonos Ace za kilka dni trafią na rynek!

Także i na konsolach fani będą mogli wcielić się w czarodzieja, który mierzenia zniszczoną apokalipsą Ziemię, by na ruinach cywilizacji pozyskać drogocenny artefakt, który może być nadzieją na lepszą przyszłość. Pozyskanie go, wiązać się będzie jednak ze sporymi wyzwaniami oraz licznymi pojedynkami z przeciwnikami.

Enhanced Edition to nie tylko ulepszona oprawa graficzna, to także wyraźnie usprawniona optymalizacja, pomniejszy zestaw szlifów dla poszczególnych mechanik oraz... zupełnie nowe zakończenie!

Posiadacze wersji na komputery osobiste doczekają się całkowicie darmowej aktualizacji, wprowadzającej dla graczy pakiet wyjątkowych ulepszeń. W ten sposób dotychczasowa społeczność zostanie miło wyróżniona i doceniona za wsparcie.

Downward Enhanced Edition ukazać się ma 4 czerwca 2024 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners